Lukáš Böhm
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 7.9 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Lhota |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 231 (ø 57,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Chanovice - Lhota | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:00 | Lhota - Dobřany | 3:1 (2:1) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.08. 18:00 | Lhota - Rokycany B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Lhota - Horažďovice | 3:4 (2:0) | 48 | 48 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 345 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | Dýšina - Lhota B | 1:4 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:30 | Slovan Plzeň - Lhota B | 2:2 (1:2) | 36 | 36 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Lhota B - Smíchov B | 1:4 (0:1) | 64 | 64 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Plzeň-Litice - Lhota B | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:30 | Lhota B - Hurricane | 2:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Plzeň-Letná - Lhota B | 2:6 (2:4) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 4 | 231 (ø 57,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 280 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 17 | 1426 (ø 83,88) | 0 (ø 0,00) | 10 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 17 | 1446 (ø 85,05) | 3 (ø 0,17) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 13 | 1080 (ø 83,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 4 | 326 (ø 81,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 15 | 1262 (ø 84,13) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 2427 (ø 89,88) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 18 | 1498 (ø 83,22) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,38) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 22 | 1935 (ø 87,95) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 11 | 805 (ø 73,18) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 13 | 727 (ø 55,92) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 11 | 985 (ø 89,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 135 (ø 67,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




