25.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Hattrick Knappa přisoudil body Nepomuku

38. T. Knapp , 52. T. Knapp , 76. T. Knapp - 87. M. Lucák
25

Zápas mezi Nepomukem a Rokycany rozhodl ve prospěch domácích Knapp, který vstřelil všechny branky svého celku

Domácí šli před poločasem do vedení

V rámci 25. kola KPM přicestovalo na hřiště Nepomuku Nýrsko.

Od úvodu zápasu si šli za třemi body hosté, které ale trápilo neproměňování velkého množství šancí.

Zákonitě musel přijít trest a ten přišel. V 38. minutě otevřel skóre Knapp a do kabin tak šli spokojenější domácí.

Nýrsko ještě dvakrát kapitulovalo

I v druhýh pětačtyřiceti minutách drželi balón spíše hosté a Nepomuk sázel na brejky.

V 52. minutě mu jeden takový vyšel a radoval se znovu Knapp, který prostřelil Moravce.

Okula se hnala za vyrovnáním, ale branka přišla opět na druhé straně. Hattrick zkompletoval Knapp.

Domácí si pak již vítězství pohodlně pohlídali a Nýrsko odjíždí především zásluhou neproměněných šancí bez bodu.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: Vyložené šance 1:6, výsledek 3:1. Z vyprávění to není ono, tohle musí člověk zažít.

FK Nepomuk
J. Rojík [-] - M. Kašpar [-] , T. Knapp [-] (88. M. Baran [-] ) , J. Kalabza [-] , M. Baran [-] , J. Kozák [-] , R. Rous [-] (86. M. Březák [-] ) , L. Zajíc [-] (66. J. Vosyka [-] ) , M. Šafanda [-] , T. Voráček [-] , J. Ticháček [-]

J. Moravec [-] - M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] (69. J. Pavlík [-] ) , I. György [-] , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , I. Varga [-] (42. T. Rubáš [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-]

ŽK: 57. J. Kalabza , 90. M. Březák - 65. J. Kopřiva , 79. M. Brož .
Místo: Nepomuk. Počet diváků: 120. Rozhodčí: ŠIMEK František - KŘEN Jiří, KAŠPAR Zdeněk.