Matyáš Kašpar

2026-2027

FK Nepomuk

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 FK Nepomuk
2015-2016 TJ Sokol Blovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
886 (ø 88,60) 7 (ø 0,70) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Tlumačov - Nepomuk 2:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
15.08. 13:30 Nepomuk - Bolevec 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:30 Chanovice - Nepomuk 2:2 (1:1) 89 89 1 0 0 ano
29.08. 13:30 Nepomuk - Švihov 1:4 (1:3) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Dobřany - Nepomuk 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Nepomuk - Stod 4:0 (2:0) 83 83 2 0 0 ano
20.09. 13:00 Rokycany B - Nepomuk 2:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Nepomuk - Radnice 2:2 (1:0) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Horažďovice - Nepomuk 4:5 (2:1) 84 84 3 1 0 ano
11.10. 16:00 Nepomuk - Sušice 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 7 622 (ø 88,85) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2551 (ø 87,96) 8 (ø 0,27) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 1893 (ø 78,87) 12 (ø 0,50) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2428 (ø 83,72) 13 (ø 0,44) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,13)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 24 2007 (ø 83,62) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 56 (ø 56,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 25 2059 (ø 82,36) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 2 120 (ø 60,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 8 692 (ø 86,50) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 15 1274 (ø 84,93) 3 (ø 0,20) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 2252 (ø 77,65) 10 (ø 0,34) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 3 198 (ø 66,00) 5 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 27 1969 (ø 72,92) 5 (ø 0,18) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Pohár 3 125 (ø 41,66) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 143 (ø 71,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 2 123 (ø 61,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 8 277 (ø 34,62) 5 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 6 240 (ø 40,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)