Zlatá Koruna vyloupila Dříteň


Branky


23

Zlatá Koruna zažila výborný podzim a drží se na špici tabulky. V horních opatrech tabulky se pohybuje, ale i Dříteň. V úvodním jarním kole se domácí tým musel obejít bez zkušeného kanonýra Klimeše i bez kanonýra Smékala. Zápas nabídl sedm branek a tři body putují do Zlaté Koruny, která tak i jaro rozjela na výbornou. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První branku dal Jan Sláma

První poločas domácím vůbec nevyšel. Hra se jim vůbec nedařila. Naopak hostující Zlatá Koruna předváděla velice dobrou hru. A za svůj dobrý výkon byla odměněna, když je do vedení poslal Jan Sláma 0:1. Domácím se nedařilo vůbec nic a tak do kabin šli spokojenější hosté. 

V druhém poločase padlo šest branek

Druhý poločas chtěli se zápasem domácí něco udělat. jenže vstup do druhého poločase jim vůbec nevyšel. Ihned po příchodu z kabin se trefil hostující Milan Homer 0:2. A aby toho nebylo na domácí málo, tak o chvíli později přidal Milan Homer svou druhou branku v zápase 0:3. Zdálo se, že je hotovo, ale dímácí celek to nezabalil a Tomáš Kovařík snížil na 1:3. Domácí tým se vrhl za dalším snížením, ale místo toho inkasoval z kopačky Vladimíra Rychtáře 1:4. Zdálo se, že je hotovo, ale hráči hostí se začali hnát dost bezhlavě do útoku a domácí tým je za jejich lehkovážnost trestal. Nejdříve se trefil Marek Kovařík 2:3 a na drama zadělal chvíli před koncem Josef Moudrý 3:4. Domácí tým dostal Zlatou Korunu pod tlak, ale ta se nakonec ubránila a veze z venka cenné vítězství. Za týden jí čeká doma silná Kaplice. Dříteň jede do Horní Plané.Ohlasy k zápasu


TJ Dříteň
Tomáš Kovařík (hráč): Před zápasem jsme si v kabině řekli co a jak chceme hrát. Bohužel to zůstalo jen v kabině. První poločas od nás byl absolutně tragický. Do druhého poločasu jsme šli s tím jak na Zlatku vlítneme. Opak byl pravdou v 53 minutě jsme prohrávali 3:0.pak jsme udělali nějaké změny v sestavě. A musím kluky pochválit za to, že jsme se na to úplně nevykašlali a snažili jsme se se zápasem ještě něco udělat. Hru jsme otevřeli, ale bohužel k bodům už to nepomohlo. Musíme zápas hodit za hlavu a soustředit se na příští víkend

SK Zlatá Koruna
Petr Gallistl (trenér): Vstup do jarní části soutěže se nám povedl herně i výsledkově. Do 70. minuty jsme myslím na hřišti dominovali a domácí byli v 65. minutě po našem golu na 4:1 takzvaně na ručník . Závěr jsme si bohužel naší lehkovážností zkomplikovali, kdy bezhlavě útočíme a dostáváme góly do otevřené obrany. Toho se musíme v podobných situacích vyvarovat! Závěr a dlouhé prodloužení pak bylo dost hektické a stálo nás hodně sil, když nás domácí dlouhými balony dostali pod tlak a měli jsme ještě strach o výsledek. Ocenit musím přístup hráčů Slámy a Weinharda, kteří přes komplikace k utkání nastoupili a byli rozdílovými hráči!Sestavy


TJ Dříteň
M. Lébl [-] - M. Strapáč [-] , F. Šantora [-] , J. Moudrý [-] , L. Koudelka [-] (68. M. Kovařík [-] ) , M. Werner [-] (52. M. Kovařík [-] ) , T. Kovařík [-] , M. Pojer [-] (83. P. Kolafa [-] ) , P. Švejda [-] , O. Moudrý [-] , M. Koudelka [-] (68. Š. Parýzek [-] )

SK Zlatá Koruna
R. Schwarz [-] - J. Sláma [-] , L. Rapčan [-] , M. Štěpánek [-] (80. D. Steinocher [-] ) , V. Rychtář [-] , J. Lacko [-] , M. Homer [-] , T. Weinhard [-] , V. Ohnsorg [-] , D. Steinocher [-] , J. Tybitancl [-]

Hráči zápasu: J. Sláma , T. Weinhard .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Eibl Lukáš [6.0] - SYROVÁTKA Jan, FEITL Jaroslav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 8 - Zlatka hrála opravdu skvěle, škoda že si kluci hru v druhém poločase víc nepohlídali. Každopádně je to zasloužená výhra. Hráči z Dřítně opět nezklamali svými hereckými pády. Možná by se měli spíš zaměřit na hru než na simulování.
Rozhodčí - Eibl Lukáš: 6 - Dávám nižší známku především za to, že pochybil ke konci utkání. Brankář Zlatky držel míč v rukách a přesto hráč Dřítně Moudrý pokračoval tak, že mu přišlápl ruku a míč vykopl do brány. Už ve chvíli, kdy měl míč brankář, měl rozhodčí písknout. Gól neměl platit a Moudrý měl dostat červenou kartu, protože v takové situaci hráči brankáře přeskočí a ne jako v případě Moudrého, který ho zranil tak, že po utkání jel na šití dost hluboké rány. Nechápu, jak toto rozhodčí a ani pomezní nemohli vidět.
Hrací plocha: 7
Výkon domácích - TJ Dříteň: 4
Výkon hostů - SK Zlatá Koruna: 9

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Zpravodaj - FC Šumava Frymburk | Jihočeský | Český Krumlov

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Miroslav Turek

Expert: Jakub Varyš
Tip experta: remíza

Očekávám vyrovnaný a tvrdý zápas, který skončí remízou.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FK Spartak Kaplice 26 127:26 66
2 FC Velešín 26 80:32 57
3 SK Zlatá Koruna 26 67:56 47
4 1. FC Netolice 26 91:55 45
5 FK Boršov nad Vltavou 26 68:44 43
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jakub Varyš 46
2 Jakub Lesňák 40
3 Marek Urazil 30
4 Filip Pokorný 24
5 Jakub Toth 20
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Stanislav Drtina 108 61% 0
2 Dana Bendová 107 61% 0
3 Lukáš Koudelka 105 57% 0
4 Jiří Koch 101 57% 0
5 Ruda Schwarz 101 55% 0
Zobrazit celou tabulku