14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

--

Domácí tým Hrdějovic naděloval

22

Hrdějovice se pohybují v klidném středu tabulky a v prvním kole je čekal tým Horní Plané. Ten má po podzimu pouze tři body a pokud se chce zachránit tak musí začít vyhrávat. Na hřišti v Hrdějovicích, ale vládlo jen jedno mužstvo. To domácí

Domácí tým vstřelil v prvním poločase tři branky

Začátek zápasu byl velmi opatrný z obou stran, ani jeden tým nechtěl hned ze začátku ukázat své karty. Po oklepávajicich deseti minutách hry se začalo převážně hrát na polovině hostů. Domácí vklidu od zadu kombinovali a postupně se dostávali k brance soupeře. První velmi nádherný gól vstřelil Jan Turek, když Miklík se snažil ze strany dostat míč do vápna, ale hosté míč srazili na velké vápno, kde z první Turek vystřelil a trefil nádherné levou šibenici. Hned z další vážně akce Přemysl Kukačka po Hrdličkově rohu zvyšoval hlavou na 2:0. Ještě do poločasu udeřilo z další pěkné akce, když Miklík obehrál na velkém vápně obránce a přihrávkou pod sebe našel Miroslava Studničku, který si poradil s hostujícím obráncem a uklidil míč do brány. Domácí tým tak šel do šaten s pohodlným vedením o tři branky.

Další čtyry branky v hostující brance

Do druhého poločasu domácí Hrdějovice vlétl a čtyrmi brankami v rychlém sledu nedali hostům šanci. Nejprve po krásné narážečce na velkém vápně posunul Miklík na Turka, který se ocitl úplně sám před hostujícím golmanem, ale ještě posunul vedle sebe na volného Miroslava Ridvana, který ve skluzu skóroval. Po chvíli Miklík centroval do vápna na Turka, který ještě hostujiciho golmana nedokázal překonat, ale míč se odrazil k úplně volnému Miroslavu Ridvanovi, který se z malého vápna do prázdné brány nemýlil. Hattrick završil Miroslav Ridvan, když Miklík na pravé straně vápna přešel přes obránce a přihrávkou na malé vápno našel právě Ridvana, který v souboji skvěle zakončil a vstřelil v rozmezí osmi minut svou třetí branku. Poslední gól zápasu dal Martin Miklík, kdy po Ridvanovo střele gólmanovi míč vypadl a Miklík dorážel do prázdné branky. Poté Hrdějovice hodně prostřídali, ale i tak se drželi převážně na hostující půlce. Zapas se už dohral bez nějaké vyloženě šance. V dalším kole jedou Hrdějovice na půdu Dolního Dvořiště. Horní Planá doma přivítá Dříteň

TJ Slavoj Hrdějovice
Martin Miklík (hráč): Do zápasu jsme vstupovali s tím, že soupeře hlavně nesmíme podcenit, a že chceme v klidu rozehrávat odzadu a dávat balon rychle od nohy. Všechny tyto body jsme dodržovali a byli jsme za to i odměněni v podobě 7 gólů za co sem rád, ale ještě víc sem rád za hru, kterou jsme předváděli. V poklidu jsme kombinovali a dostávali jsme se do šancí. Víme, že musíme zůstat nohama na zemi a připravit se na další zápas.

J. Novák [-] - M. Miklík [-] , J. Turek [-] (61. D. Mašek [-] ) , M. Ridvan [-] , M. Studnička [-] (67. M. Čírkov [-] ) , M. Hrdlička [-] , J. Suchan [-] , P. Kukačka [-] , P. Nedorost [-] , M. Hondlík [-] (77. O. Lipold [-] ) , Z. Filípek [-] (72. J. Hůda [-] )