29.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Lhota porazila v derby Tuchlovice

41. S. Ibe , 77. M. Mbah - 25. Š. Procházka
6

Lhota - Kladenské derby se vším všudy bylo na programu v rámci dvacátého devátého kola Ondrášovka KP. Areál se v rámci dětskou dne plnil již od ranních hodin a vrchol dne nastal v patnáct hodin, kdy začal zápas mezi domácí Lhotou a hosty z Tuchlovic.

Domácí se předháněli v zahazování šancí

V zápase před skvělou kulisou téměř tří stovek diváků byli domácí lepším týmem. Přišel také festival neproměněných šancí Lhoty. Dvakrát se za Šimkem ozvala tyč, nebo skvěle zasáhl právě hostující brankář.

A tak přišel trest, když se z přímého kopu ve 25. minutě trefil Procházka a hosté vedli - 0:1.

Zaslouženě se gólu nakonec dočkali i domácí. Po individuální akci Kwameho vyrovnal ve 41. minutě Ibe - 1:1.

Lhota se nakonec dočkala vítězné branky

Druhý poločas měl stejný průběh jako poločas první. Lhota dominovala a vytvářela si šanci za šancí. Problém byl ale opět v koncovce.

Jen vynikající Šimek v brance hostů držel jakou si malou naděj na zisk nějakého bodu pro Tuchlovice. V 77. minutě přišlo rozhodnutí, když se uvolnil Popok a na malém vápně našel Mbaha, který se nemýlil - 2:1.

Ve vynikající kulise hodné derby se z výhry radovala Lhota, která může v posledním kole oslavit i titul pro mistra Krajského přeboru.

SK Lhota
Jiří Kabyl, trenér: "Zasloužená výhra, byli jsme po celé utkání lepší a už v poločase mělo být skóre výraznější. Klukům za jejich výkon děkuji, neproměňovali jsme ani největší tutovky, kluci prokázali charakter a vůli, šli si za výhrou a nakonec jednu šanci proměnili, zaslouženě utkání jako už poněkolikáté v sezóně otočili."