Suchý Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kutná Hora - Velim 1:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Třebechovice - Kostelec 0:3 (0:1) 16.03. 15:00 -
Kosoř - Nelahozeves 3:2 (2:1) 09.03. 14:30 -
Jevany - Slavia 0:0 (0:0) 11.11. 10:00 -
Náchod - Police 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Líbeznice - Obříství 4:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Tuchlovice - Sedlčany 3:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Pečky - Paběnice 8:1 (3:0) 15.10. 15:30 -
Beroun - SK Rakovník 2:4 (1:1) 30.09. 16:00 -
Tuchlovice - Povltavská FA B 0:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Dobřichov - Břežany 3:4p. (1:2) 17.09. 16:30 -
Jevany - Rostoklaty 2:0 (1:0) 17.09. 14:00 -
Kutná Hora - Chlumec 1:1 (1:0) 02.09. 10:15 -
M.Hradiště - Velim 1:5 (1:2) 20.08. 17:00 -
Nespeky - Dobříš 1:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Jince - Dobříš B 3:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Poříčany - Sokoleč 2:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Čelákovice - DBSK 3:5 (3:3) 10.05. 18:00 -
Milovice B - Sadská B 3:3 (1:0) 07.05. 17:00 -
Jílové - Rožmitál 1:4 (1:1) 06.05. 17:00 -
Doksy - M.Hradiště 6:1 (3:0) 29.04. 17:00 -
U.Janovice - Divišov 1:2 (1:0) 08.04. 16:30 -
Velim - Průhonice 4:4 (2:2) 02.04. 16:30 -
Nelahozeves - V.Dobrá 4:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Beroun - Hřebeč 2:4 (2:2) 11.03. 15:00 -
Chlumec - Vestec 2:1 (2:0) 12.11. 14:00 -
Sedlčany - Horky 3:3 (2:0) 06.11. 14:00 -
Hřebeč - Kutná Hora 5:1 (1:0) 19.10. 19:30 -
Dobříš - Tuchlovice 2:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Pěčice - Mělník 3:3 (1:2) 08.10. 10:30 -
Čáslav B - Poříčí 0:1 (0:1) 02.10. 16:00 -
Beroun - Tuchlovice 0:1 (0:1) 10.09. 17:00 -
Chlumec B - Hořice 2:1p. (1:0) 21.08. 14:00 -
Milovice - Býchory 3:3 (1:0) 11.06. 17:00 -
Vlašim B - Tuchlovice 0:3 (0:2) 28.05. 17:00 -
Cidlina - Slavia HK 4:2 (1:1) 22.05. 14:30 -
Pečky B - Radim 4:2 (2:1) 08.05. 17:00 -
Hřebeč - Klíčany 5:2 (1:0) 07.05. 10:15 -
Dobřichov - Pečky B 4:3p. (2:1) 01.05. 17:00 -
Ratboř - Tuklaty 4:1 (2:0) 24.04. 17:00 -
Tuchlovice - Velim 2:1 (1:1) 23.04. 17:00 -
Lhota - Hřebeč 0:2 (0:1) 03.04. 16:30 -
Klíčany - Povltavská FA B 6:0 (3:0) 19.03. 10:15 -
Klobuky - Zavidov zrušen -
Kondrac - U.Janovice 1:3 (1:1) 24.10. 15:30 -
Kosoř - Poříčí 2:0 (0:0) 09.10. 16:00 -
Libušín - SK Rakovník B zrušen -
Slavia - Mělník 6:2 (3:1) 25.09. 16:30 -
Klíčany - Komárov 2:0 (1:0) 11.09. 10:15 -
Pečky B - Tismice 4:2 (1:1) 05.09. 17:00