7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

49. M. Kadlec - 5. J. Marsa , 46. F. Leiš , 78. T. Kabele
29

Rozjetá Lomnice zavítala se svým mladým kádrem do Ledenic, kde dokáala zvítězit.

Rychlá branka Lomnice

Do zápasu lépe vstoupila Lomnice, která šla již v 5.mimutě do vedení po rohovém kopu se trefil Marsa. Lomnice trochu ubrala na tempu a začala pouštět domácí do kombinace, ale taky do gólových šancí. Ale žádná šance nepřinesla gól, když všechny šance domácích zmařil brankář hostí Hučík.

Rychlé branky v prvních pěti minutách

V prních pěti minutách druhé půle byly k vidění hned dvě branky. Hned v 46.minutě se trefil lomnický Leis. Ledenice však dokázaly hned odpověďed, když se v 49.minutě trefil z penalty domácí Kadlec. Domácí to nakoplo a začali si vytvářet tlak, ale tlak nedokázali přetavit v branku. V 78.minutě Lomnice zápas rychlým brejkem na jehož konci byl Tomáš Kabele a poslal Lomnicici do vedení 1:3. Lomnice si tak odváží tři body z Ledenic.

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák (trenér): Utkání jsem odehráli s velice mladým týmem, jehož věkový průměr byl 18,1 roku. Přesto se nám podařilo do zápasu vstoupit výborně a již v 5´ jsme se po rohu dostali do vedení. Po lehkém tlaku v úvodu utkání jsme potom přeci jenom trošku ubrali a domácí nás začali lehce přehrávat a dostávali se i do šancí. V tuto chvíli nás několikrát podržel brankář Hučík. Do druhého poločasu nám opět výborně vyšel vstup a ve 46´ jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Domácím se zanedlouho podařilo snížit náš náskok z přísně nařízené penalty za ruku. Poté si domácí vytvořili tlak i dost velké množství šancí, které naštěstí pro nás nedokázali proměnit a my toho v 78´ využili z brejku a rozhodli o výsledku utkání. Kluky musím pochválit za velkou bojovnost. V tuto chvíli nastupujeme v podstatě s dorostem, ale na klukách je vidět, že i tak se chtějí porvat o každý bod. Kaňkou na utkání je zranění Martina Dušáka, ale pevně doufáme, že to nebude nic vážného a brzo se s námi opět zapojí.