12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

V Dolním Dvořišti padlo deset branek

18. T. Zeman , 54. P. Pecha , 69. P. Pecha - 7. F. Pokorný , 36. A. Matoušek (p.) , 38. J. Gruber , 40. J. Gruber , 66. J. Gruber , 70. J. Lísal , 88. R. Kofroň
26

Dolnímu Dvořišti se výsledkově tolik nedaří, ale v jeho zápasech padá spousta branek a hraje se pohledný fotbal,. Tentokrát Dolní Dvořiště přivítalo doma Boršov nad Vltavoou, který zařívá vydařenou sezonu. V sychravém počasí nabídl zápas krásných deset branek s lepším koncem pro hosty.

Domácí celek nezvládl konec prvního poločasu

Zápas začal lépe, pro hosty. Ihned v úvodu se trefil Filip Pokorný 0:1. Za domácí odpověděl o chvíli později Tadeáš Zeman, který vyrovnal na 1:1. Poté se hrál fotbal nahoru dolu, až přišla 35. minuta a penalta pro hosty za ruku domácího hráče ve vápně. A situaci domácím ještě zhoršila klukovina domácího Zemana, který se neudržel a nechal se zbytečně vyloučit, čímž oslabil domácí celek. Penaltu bezpečně proměnil Aleš Matoušek a bylo to 1:2. Na bojující domáci se náhle vše sesypalo a o chvíli podzěji přišla další branka z kopačky Jana Grubera 1:3. Domácí celek se kalich hořkosti vypil ještě před koncem poločasu, když se znovu trefil Jan Gruber 1:4. Pro domácí poločas hrůzy.

Hezký zápas dopadl lépe pro hosty

Dolní Dvořiště se nevzdalo a bojovalo s nepřízní osudu dál. A brzo přišla odměna, když snížil Pavel Pecha na 2:4. Hostující tým si, ale vzal tříbrankové vedení zpět a trefil se znovu Jan Gruber 2:5. Domácí celek ,ale znovu zabral a Pavel Pecha vrátil znovu naději brankou na 3:5. Bohužel pro domácí se hnedp o rozehrávce terfil Jakub Lísal a bylo to 3:6. Domácí celek bojoval, ale na víc už neměl sil. Navíc za hosty přidal ještě další branku Richard Kofroň a stanovil konečný výsledek na 3:7. Domácí celek znovu nebodoval a za týden ho čeká zápas na hřišti Netolic. Boršov nad Vltavou doma přivítá Sedlec.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): V první řadě gratuluji soupeři k výhře. Ale i když jsme prohráli rozdílem třídy,Tak jsme odešli ze hřiště s hlavou nahoru. Za to chci kluky pochválit. Bohužel kvůli kravině se nechal vyloučit Zeman a od 35.min jsme hráli oslabeni. Těžko se honí 1:4 poločas,ale měli jsme šance něco s tím udělat. Kluci chtěli,ale bohužel. Nepovedlo se udělat ze zápasu drama. I tak můžu být na všechny hrdej.

FK Boršov nad Vltavou
Jiří Komrska (trenér): Od začátku jsme nastoupili s tím, že musíme zlepšit v koncovku a hru. To se nám podařilo, první poločas jsme nastříleli čtyry branky a další šance jsme neproměnili. Druhý poločas jsme chtěli zápas v klidu dohrát, ale soupeř se zvedl. Nakonec se nám podařilo vždy po inkasované brance zareagovat vstřelením branky. Podali jsme týmový výkon. Teď se musíme připravit na Sedlec.

J. Růžička [-] - L. Plosz [-] (80. D. Benda [-] ) , T. Zeman [-] , E. Marek [-] (78. J. Gálác [-] ) , M. Tesař [-] , Š. Štifter [-] , P. Hošek [-] , P. Pecha [-] (76. J. Posel [-] ) , J. Krenauer [-] , J. Kubík [-] , K. Šrefl [-]

E. Poula [-] - A. Matoušek [-] , F. Pokorný [-] (84. J. Bublík [-] ) , J. Gruber [-] , L. Soukup [-] , F. Filištein [-] , J. Šefčík [-] (82. R. Kofroň [-] ) , L. Fessl [-] (52. J. Šimeček [-] ) , J. Lísal [-] , J. Staněk [-] , R. Řežáb [-]

ŽK: 25. T. Zeman , 77. J. Kubík - 55. J. Gruber , 83. R. Kofroň . ČK: 36. T. Zeman .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Křížek Danek - HLADÍK Pavel, HOLUB Jaroslav.