10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Sýkořice vykradla Žehrovice, v obou poločasech si připsala po góle

23

Žehrovice po úspěšném vstupu do soutěže postupně zpomalují a nepůsobí tak suverénně. Nyní hostily Sýkořici, kterou čekalo těžké utkání. Těžké, nikterak však nemožné a přesně to se potvrdilo. Brankou do šatny se dostala do vedení, které během druhé půle už nepustila.

Gól Livia do šatny

Za doslova krutého počasí nastoupila obě mužstva do zápasu s odhodláním a hlavně ho ve zdraví přežít. Teploměr ukazoval něco okolo 3 stupňů, do toho neustále pršelo a foukalo, fotbal se v tomto počasí hrál složitě, spíše to byl boj. Hosté se s počasím vypořádali o něco lépe a hráli svojí typickou hru, nikam se nehnali a snažili si trpělivě počkat na svou příležitost. Domácím vázla kombinace, a tak brankáře Růžičku ohrozili jen sporadicky. Už se zdálo, že se dohraje poločas bez branek, ale z poslední možné akce po rohovém kopu P. Lince hlavičkoval Liviu přesně - 0:1.

Žehrovice sabotovaly pro domnělý ofsajd

Domací chtěli s vývojem utkání něco udělat, ale kombinovat nechali spíše hosty. V 57 .minutě šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch domácí Elsnic a od této chvíle byla Sýkořice lepším týmem. To ještě Liviu své další šance neproměnil, a tak další branku nepřidal. V 73. minutě přestali domací hrát a protestovali proti vstřelení branky pro domnělý ofsajd Pivoňky, rozhodčí na lajně však zůstal ledově klidný a branka tak platila - 0:2. V závěru neuspěl ještě Šulc s Klíčem. Žehrovice už neměly sílu na nějaký zvrat, a tak vyšly bodově naprázdno.

SK Mšecké Žehrovice
Libor Slavík, vedoucí týmu: "Dneska nám to nešlo, počasí bylo extrémní, ale pro obě mužstva stejné. Mrzí mě, že jsme doma ztratili body, ale dneska to byl z naší strany slabý výkon."

Sokol Sýkořice
Petr Kovařík, trenér: "Počasí hrůza, vítr, déšť se sněhem a dva stupně. Tentokrát jsem měl na střídačce tři hráče připravené nastoupit, a tak bylo veseleji. Jenže za tohoto počasí se opravdu kvalitní fotbal hrát nedal, a tak si poločas hráči protrpěli. V závěru poločasu jsme kopali roh a Liviu hlavou dal branku do šatny. Ve druhé půlce to bylo stejné, jen tři šance Livia zůstaly neproměněné a až čtvrtá hraniční situace se podařila proměnit. Domácí hrozili hlavně ze tří přímáků, které byly ale zahozeny jinak parádně hrajícím Honzou Volfem, který byl s hráčem hostí Peteříkem nejlepší na hřišti.V 89. minutě všechny aktéry, trenéry a diváky vysvobodil rozhodčí ukončením zápasu."

M. Veselý [-] - J. Kočí [-] , J. Elsnic [-] , Z. Janoušek [-] , J. Volf [-] , F. Libecajt [-] , V. Lukáč [-] , J. Hejna [-] , T. Tišer [-] , P. Petr [-] (4. L. Slavík [-] ) , J. Mráz [-]

D. Růžička [-] - J. Lauber [-] , D. Peteřík [-] , M. Pivoňka [-] (78. M. Hříbal [-] ) , P. Linc [-] (84. P. Brabec [-] ) , M. Vančura [-] , Z. Klíč [-] , -. Liviu [-] , J. Šulc [-] (55. J. Mutinský [-] ) , L. Karas [-] , M. Šnobl [-]

ŽK: 38. J. Elsnic , 59. F. Libecajt , 64. Z. Janoušek - 55. D. Peteřík , 63. M. Pivoňka , 83. L. Karas . ČK: 57. J. Elsnic .
Hráči zápasu: J. Volf - D. Peteřík .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: VRUBEL Marek - BENEŠ Adam, BENEŠ Jan.