Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

04.11.2018 14:30

1.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Malenovice v derby s Loukami potvrdily dobrou formu


Branky


17

Místní derby přilákalo na malenovický stadion 170 diváků, což je návštěva, za kterou by se nestyděl ani leckterý divizní oddíl. Domácí celek chtěl v duelu s Loukami navázat na výborné výkony na konci podzimní části, což se mu nakonec i povedlo. Malenovicím vyšel skvěle úvod a už ve třetí minutě skóroval Torma. Hosté dokázali do půle srovnat na poločasových 1:1. Druhá půle ale patřila domácímu celku, který po brankách Páleníčka a Hynčici dokráčel k důležitému vítězství a k odpoutání se z poslední příčky.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

Malenovice vstoupily do utkání velmi dobře a ujaly se vedení Dominikoem Tormou. "Brzká branka již ve 3. minutě nám paradoxně dost ublížila a nepochopitelně jsme se zatáhli až do své šestnáctky. Louky nám za to několikrát zvedly prst velkými závary, až opravdu udeřily a vyrovnaly. Do té doby jsme spálili dvě vyložené šance. Kvůli zranění jsme v poločase přeskupili řady. Druhý poločas byl z naší strany jako vyměněný. Zlepšený pohyb, kombinace i defenziva byly znát. Po chybě v obraně jsme dali druhý gól. Louky pak hru otevřely a my chodili do rychlých brejků, z kterých jsme vytěžili už jen jednu branku. Zbytek zápasu jsme zvládli i takticky. Početná divácká kulisa se v hezkém počasí nemohla nudit. Za druhý poločas jsme zaslouženě vyhráli a do jarních odvet jsme připsali důležité tři body, které s koncem tabulky trošku zamotaly. Přes zimu máme stále na čem pracovat, protože jak všichni víme, jaro bývá mnohem těžší", hodnotí první dějství fotbaloví činovníci z Malenovic.

 

Domácí ve druhé půli stvrdili svoji výhru

Domácí celek po rychlé brance Tormy trochu povolil ve své aktivitě a hosté byli častěji na míči. Nakonec z výsledného tlaku dokázali srovnat na 1:1 a začínalo se prakticky o nuly. Ve druhé půli ale domácí přeskupili řady a výsledkem byly dvě branky v síti hostujícího brankáře. Louky navíc v závěru přišly o vyloučeného kanonýra Petra Janču. Derby mezi Malenovicemi a nedalekými Loukami přilákalo na malenovický stadion skoro dvě stovky diváků, které se slušně bavily fotbalem. Malenovicím vyšel skvěle úvod, když už ve třetí minutě skóroval Torma. Hosté dokázali do půle srovnat. Trefil se Kadlík. Druhý poločas už ale patřil domácímu celku, který po brankách Páleníčka a Hynčici dokráčel k důležitému vítězství a k odpoutání se z poslední příčky.
Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/fotbal_region/i-b-valasska-polanka-klopytla-v-prlove-pulmistry-jsou-i-frystak-a-nedakonice-20181106.htmlOhlasy k zápasu


FC Malenovice
Adam Juráň, brankář: Důležité tři body nám pomohli se odlepit ode dna tabulky a za výkon ve druhém poločasu jsme si tři body zasloužili.

SK Louky
web SK Louky: Derby nám nevyšlo podle představ a odjíždíme s prázdnou.Sestavy


FC Malenovice
A. Juráň [-] - P. Vichorec [-] (87. . Novak [-] ) , R. Střelec [-] , D. Paták [-] , M. Struška [-] - J. Kostka [-] , P. Menša [-] (90. L. Otrusina [-] ) , D. Hynčica [-] - J. Mňaček [-] (46. P. Páleníček [-] ) , M. Bartek [-] (90. M. Daněk [-] ) , D. Torma [-]

SK Louky
O. Pavelka [-] - P. Janča [-] , T. Malota [-] (87. J. Landt [-] ) , M. Janota [-] (65. M. Pavelka [-] ) , M. Bača [-] , J. Kovařík [-] , J. Kadlík [-] , T. Caudr [-] , P. Kuchárek [-] , R. Mikač [-] , P. Vyoral [-] (71. R. Kadlík [-] )

ŽK: 34. J. Mňaček , 53. P. Vichorec , 61. J. Kostka , 90. . Novak , 90. A. Juráň - 31. T. Malota , 74. P. Janča . ČK: 89. P. Janča .
Hráči zápasu: D. Torma , D. Hynčica - J. Kovařík .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: DOSPĚL Vladimír - STODŮLKA René, ZICHÁČEK Martin.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: remíza

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2018 21:02

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2018 18:11
Petr Koseček

Expert: Jiří Kotalík
Tip experta: výhra domácích

Malenovice v místním derby Louky přehrají

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 11:33

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 09:22

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 08:28

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Březnice 6 16:6 16
2 FK Mladcová 6 26:8 15
3 SK Jaroslavice 6 9:4 15
4 FC Kostelec 6 9:9 11
5 FK Admira Hulín 6 15:17 11
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Chludil 9
2 Tomáš Haloda 8
3 Dominik Torma 6
4 Miroslav Gerát 5
5 Radek Ponížil 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Radim Mudrik 22 52% 0
2 David Vajda 21 52% 0
3 Venca Likeš 20 47% 0
4 Jiří Středulinský 20 57% 0
5 Petr Číž 19 55% 0
Zobrazit celou tabulku