Celek Veselé doma překvapivě klopýtl s Jaroslavicemi


Branky


18

Na Veselou zavítali fotbalisté z Jaroslavic, kteří před startem soutěže určitě čekali v 1. B třídě lepší umístění, než tomu je doposud. Domácí celek v minulém kole zlomil v Loukách prokletí venkovních utkání a připravoval se i na Jaroslavice. Hosté však mají zkušený tým a dokázali toho náležitě využít. V první půli diváci branku neviděli, o všem podstatném se rozhodlo až ve druhé půli, kdy se hosté dvakrát trefili. Domácím se už vyrovnat nepodařilo a přišli i o svoji domácí podzimní neporazitelnost.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V první půli branka nepadla

Domácí neporazitelnost pro Veselou skončila, v neděli si domácí vylámali zuby na Jaroslavicích.  Zápas to byl bojovný, plný soubojů, ve kterých měly Jaroslavice mírně navrch. Lepším pohybem a napadáním rozehrávky soupeře Jaroslavice donutily Veselou k chybám a ta se jen velmi těžko probíjela obranou soupeře. Gólových šancí bylo na obou stranách minimum, Veselá svoje v první půlce neproměnila a za to byla hned po přestávce Jaroslavicemi potrestána. Veselá následně se více tlačila do útoku a toho paradoxně využily Jaroslavice k pojišťovací brance, když brejk do otevřené obrany proměnil v 71. minutě Macalík.  Veselá  zůstala další minuty opařená z průběžného stavu. Hosté se lépe pohybovali a dokázali z brejků zlobit domácí obranu.

 

Hosté dokázali strhnout výhru na svoji stranu

Ve druhé půli se čekalo, co domácí s nepříznivým vývojem dokáží udělat. "Ale přeskupení ofenzivních řad nakonec přeci jen přineslo závěrečný tlak domácích a snížení po prudké střele z blízka Martina Dlabaji. Situace to byla jako šitá pro videorozhodčího. Toho se my v I.B třídě ale nedožijeme, takže musel se HR spokojit s konzultací s patnáctiletým delegovaným AR2, který mu potvrdil, že při zemi letící míč byl v brance a prudce se odrazil od zadní tyčky a vrátil se do hry nikoliv tedy od zábradlí, ale ze sítě branky.  Ve zbývajících minutách Veselá hosty zatlačila do jejich pokutového území, ale vyrovnání se už nekonalo. Pro fotbal to bylo dobře, protože případný penaltový rozstřel by už končil na Veselé za totální tmy", hodnotí nepovedený duel s Jaroslavicemi fotbaloví činovníci z Veselé.

 Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Porážka v závěrečném kole nás vůbec netěší, a o to více, že jsme se mohli pyšnit v rámci podzimu domácí neporazitelností. Má to ale jedno velké pozitivum. Tým nepodlehne sebeuspokojení, že vše bylo O.K. a má důvod přes zimu na sobě makat, aby se zlepšoval a porval se v odvetách o obhajobu loňského druhého místa ve skupině. Každopádně všem v oddíle děkuji za perfektní podzimní práci na hřišti i mimo něj. Nyní si od fotbalu (mistrovského) zaslouženě všichni odpočineme, abychom se pak na jaře zase na něj mohli těšit.

SK Jaroslavice
fanoušek Jaroslavic: Body z Veselé mají svoji cenu a trošku jsme si napravili reputaci.Počet diváků: 80. Rozhodčí: FRANTIŠÁK Václav [3.0] - NAVRÁTILOVÁ Zuzana, JANOŠ David.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 7
Rozhodčí - FRANTIŠÁK Václav: 3
Hrací plocha: 8
Zázemí: 7
Výkon domácích - TJ Sokol Veselá: 4
Výkon hostů - SK Jaroslavice: 8
Hodnocení hráčů - hosté: Pavel Dudr - 5, Dominik Horňák - 8, Michal Podéšť - 9, Petr Dlabač - 7, Václav Gazda - 5, Pavel Paníček - 5, Pavel Bětík - 7, Jan Fajgara - 8, Marek Žárský - 7, Jiří Červenka - 6, Dominik Vrba - 8, Lukáš Macalík - 10, Ondřej Polách - 9, Tomáš Valenta - 9, Petr Žbel - 8,

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Vedení klubu - TJ Sokol Veselá | Zlínský | Zlín

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2018 21:02

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2018 18:11
Petr Koseček

Expert: Jiří Kotalík
Tip experta: výhra domácích

Veselá je doma silná a Jaroslavice přehraje

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 11:33

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 09:22

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     30. 10. 2018 08:28

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Fryšták 22 89:21 56
2 FK Mladcová 22 46:17 49
3 TJ Sokol Tečovice 22 41:26 43
4 FK Admira Hulín 22 48:39 43
5 SFK Elko Holešov B 22 53:46 35
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Marek Vavruša 24
2 Jan Hřebačka 18
3 Petr Dlouhý 15
4 Petr Motal 14
5 Zdeněk Polepil 13
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 David Vajda 89 57% 1
2 Zdeněk Jurásek 75 51% 0
3 Venca Likeš 65 46% 0
4 Milan Bača 64 50% 0
5 Radim Mudrik 61 51% 0
Zobrazit celou tabulku