5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Rokytnice se rozjíždí

12

Fotbalisté Rokytnice se po pomalém rozjezdu do nové sezóny rozjeli, když si připsali druhou výhru posobě

Domácí o gól lepší

Již od prvních minut bylo vědět, který tým je doma. V úvodu utkání běžel Vahil'a sám na bránu, orazítkoval tyč a Syrový z dorážky mířil mimo. V 10. minutě byl ve vápně faulován Vahil'a, sudí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil Zsihovics. Ten si počkal na pohyb gólmana a proměněnou penaltou otevřel skóre utkání. Rokytnice dále obléhala třebelovickou bránu, ale do konce první půle již žádné další góly nepadly.

Domácí ještě skóre navýšili

Do druhé půle vstoupili domácí s ještě větší chutí a více šancemi. Během půlminuty se ve dvou vyložených šancích ocitl Štork, ale nejprve byl vychytán a u druhé šance trefil tyč. V 54. minutě ale druhý gól přeci jen padl. K míči se dostal Kašiár a ranou pod břevno rozveselil rokytnické fanoušky. Třebelovice ještě v 61. minutě potrestal svoji střelou Štefánek a domácí vedli 3:0. Další šance rokytnických ke čtvrtému gólu nevedly, a tak Třebelovice odjížděly domů s prohrou 3:0.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
Herbrych Petr: Již od prvních minut bylo vědět, který tým je doma. Do druhé půle jsme vstoupili s ještě větší chutí a více šancemi.

M. Široký [-] - D. Kašiár [-] (57. J. Bartejs [-] ) , L. Hakl [-] , J. Bílek [-] , R. Sochna [-] , D. Jičínský [-] , M. Vahila [-] (88. J. Veleba [-] ) , M. Štork [-] (82. D. Píša [-] ) , J. Syrový [-] (73. M. Jičinský [-] ) , T. Zsihovics [-] , A. Štefánek [-]