Stanislav Michal

2026-2027

Police

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 Police
2023-2024 Police
2023-2024 TJ Třebelovice
2014-2015 TJ Třebelovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 10:30 Podhorácko - Police 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Blatnice B - Police 3:3 (1:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Opatov - Police 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Police - Štěměchy 5:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Radotice - Police 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 15:00 Jemnicko B - Police 2:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
18.10. 14:30 Domamil - Police 6:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Police - Heraltice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 6 (ø 0,35) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 9 (ø 0,69) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 14 (ø 1,40) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 13 781 (ø 60,07) 4 (ø 0,30) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 22 1865 (ø 84,77) 6 (ø 0,27) 5 (ø 0,22) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 20 1531 (ø 76,55) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,30) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 6 398 (ø 66,33) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 7 502 (ø 71,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 12 1006 (ø 83,83) 2 (ø 0,16) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 25 2074 (ø 82,96) 3 (ø 0,12) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 20 1512 (ø 75,60) 4 (ø 0,20) 7 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 22 1922 (ø 87,36) 3 (ø 0,13) 6 (ø 0,27) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Třebíč | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)