12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

Plavsko vyhrálo ve Stráži a už není posledním týmem přeboru

21. B. Chovítek (p.) - 9. D. Škopek , 42. P. Vejsada , 92. K. Voldán , 94. K. Voldán
27

Nedělní sváteční program 12. kola OP pokračoval duelem Stráže, která přivítala Plavsko. Roli mírného favorita ale nezvládla a inkasovala čtyři branky. Plavsko se díky důležité výhře dostalo z posledního místa. Dvě branky zaznamenal nejlepší hráč hostujícího týmu Karel Voldán.

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Martin Zvára (organizační pracovník): Sváteční premiérové derby v OP mužů skončilo naprosto zaslouženým vítězstvím hostujícího celku. První půli vyhráli hosté jak na góly 1:2, tak i na další vyložené brankové šance 2:4 (L. Chovítek 2 – Voldán 2, Šnajdr, Jiří Heřmánek). Druhá půle začala promarněnou brankovou šancí Mikloše, kterého napodobil hned ve 3 případech Koudelka. V závěrečných 30. minutách hry již hosté vývoj utkání kontrolovali a brankář Dvořák nemusel řešit žádnou vážnější situaci. Konec utkání patřil zcela hráčům Plavska. Nejprve přestřelil branku Jiří Heřmánek, po něm skončila dalekonosná lobovaná střela Voldána na břevně a následující dorážku Vejsady zázračně vyrazil Jedlička. V nastaveném čase pojistil vedení hostů 2 góly jejich nejlepší hráč Voldán, přičemž v případě 2. trefy se opět jednalo o dalekonosný lob.

J. Jedlička [-] - T. Koudelka [-] , J. Bednář [-] (82. Z. Koranda [-] ) , M. Zvára [-] , J. Čada [-] , B. Chovítek [-] (75. P. Heger [-] ) , D. Přílepek [-] , J. Kozel [-] , L. Chovítek [-] , A. Irschik [-] , D. Mikloš [-]