Souboj Hrdějovic a Loučovic neměl vítěže

30

Hrdějovice doma čekal tým Loučovic. Ty chtěli navázat na domácí vítězství z minulého kola a přivést z horké půdy v Hrdějovicích nějaké body. A to se nakonec hostům povedlo.

Studnička zajistil domácím poločasové vedení

Hostující Jozef Havierník ještě v minulé sezoně oblékal dres domácích Hrdějovic, tentokrát přijel na hřiště v Hrdějovicích v dresu soupeře z Loučovic, kam před sezonou přestoupil. Pro oba dva mančafty to byl důležitý zápas a začátek zápasu tomu i odpovídal. Na obou dvou stranách byla veliká spousta nepřesností. Jako první se do vážnější šance dostal hostující tým, ale svou šanci neproměnil. Poté přišli na řadu domácí, ale ani oni své šance nezakončili přesně. Až v 35. minutě přišla první branka. Hostující celek házel na soupeřově polovině aut, ale zbytečně ztratil míč a následný brejk domácích zakončil přesně Miroslav Studnička 1:0. To bylo v prvním poločase věe

Zápas skončil nakonec dělbou bodů

Do druhého poločasu nastoupili hosté úplně jinak, hráli více kombinačně a rychleji. To dělalo domácím větší problémy a krátce po přestávce mohlo být vyrovnáno. Ale bohužel pro hosty trefil Toman pouze břevno. Hosté se měli převahu a na domácí branku se v tu chvíli valil jeden útok za druhým. Zaslouženě se tak dočkali vyrovnání, úspěšným střelcem byl Jan Fejtek 1:1. Hostující celek byl nadále lepší, ale další lacinou chybu Loučovic domácí celek opět nekompromisně potrestal. Svou druhou branku přidal Miroslav Studnička a domácí celek znovu vedl 2:1. hosté nesložili zbraně a pořád útočili a nakonec se jim podařilo vyrovnat. Necelých dvacet minut před koncem se trefil Václav Dudla 2:2. Další šance, ale už ani jeden tým nevyužil a tak zápas skončil dělbou bodů. Příští týden Loučovice přivítají doma Dříteň. Hrdějovice čeká zápas ve Frymburku.