15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Lhota deklasovala Libušín jedenácti góly

11. J. Kabyl , 24. M. Šalamoun , 28. J. Hájek , 35. M. Šalamoun , 39. S. Ibe , 48. S. Ibe , 65. S. Ibe , 70. S. Ibe , 75. M. Šalamoun , 84. R. Neumann , 86. M. Mbah - 14. S. Sejtarija
13

Lhota - Poslední podzimní kolo Ondrášovka KP bylo na programu kladenské derby mezi Lhotou a Libušínem. Od dvacáté minuty měl zápas jasný průběh a Libušín odjel s velkým debaklem.

Lhota se trefila do poločasu pětkrát

Lhota vstoupila do zápasu velmi aktivně. Už v 11. minutě se z gólu radoval Kabyl, který ukázkovou střelou do šibenice z vápna nedal Hejdukovi šanci - 1:0. Vedení Lhotě nevydrželo dlouho a opět jako v posledních zápasech, dostala gól z přímého kopu, když zaspala obrana domácích a po krásném centru od Abrhama hlavou zakončil Sejtarija a nedal brankáři domácích šanci - 1:1.

Ve 24. minutě si vzala Lhota vedení zpět, když přímý kop z poloviny hřiště Kwameho našel perfektně ve skvělém náběhu Šalamouna a ten hlavou vrátil domácím vedení - 2:1. Do další šance se dostal Mbah, ale z malého vápna ho skvěle vychytal Hejduk. Ve 28. minutě špatně rozehrál brankář hostí, míč zachytil Ibe, který ještě dokázal přihrát Hájkovi. Ten byl odměněn důrazem v souboji a balón krásně uklidil k pravé tyči - 3:1. Lhota ještě do poločasu navyšovala své vedení.

Ve 35. minutě se důrazem prosadil Šalamoun a doklepl hlavou po rohovém kopu míč do brány - 4:1. Ve 39. minutě skončilo v bráně i zakončení Ibeho - 5:1. Snížit mohl Obradovič, ale výborným zákrokem podržel domácí Tůma.

Lhota dala ještě o gól více než první půli

Ke zlepšení ze strany Libušína nedošlo ani po poločasové přestávce a za celý druhý poločas hosté nevystřelili ani jednu střelu na bránu. Naopak Lhota byla při chuti a dál navyšovala skóre. Ve 48. minutě si zpracoval Ibe balón na úrovni velkého vápna a ještě před dopadem se do míče tvrdě opřel a bombou poslal míč do sítě - 6:1.

V 65. minutě si Ibe udělal z hostujících obránců kužele, uviděl venku brankáře Hejduka a mazácky ho přehodil - 7:1. Ibe byl i nadále při chuti a v 70. minutě vstřelil svůj čtvrtý gól v zápase - 8:1. V 75. Minutě se dlouhý míč dostal až k Šalamounovi, trefil ho přesně hlavou a přes veškerou snahu Hejduka poslal míč do sítě - 9:1.

Lhota hrála ve velké pohodě a přidala další dva góly. V 84. minutě si mazácky počínal Neumann, naznačil střelu a poslal Hejduka na jednu stranu a s přehledem uklidil míč do sítě - 10:1. Konečnou podobu výsledku dal o dvě minuty později Mbah - 11:1.