5.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2017-2018

--

Bílovec se veze všechny body z Šenova

50. J. Darda (vl.) , 83. M. Aniol - 21. L. Černín , 24. M. Ronec , 76. J. Vaněk
0

Po první polovině zápasu vedl Bílovec o dvě branky. Šenov snížil na začátku druhého, ale čtvrthodiny před koncem Bílovec znovu skóroval. Domácí už jen skóre korigovali.

Cestu za druhou výhrou v řadě a zároveň v sezoně načal ve 20. minutě bílovecký Černín, který poslal svou hlavičkou po rohovém kopu za záda domácího brankáře - 0:1. O tři minuty později vybuchl Bílove podruhé radostí, když faul na Pavlíka ve vápně potrestal proměněnou pentlí Ronec - 0:2. Šenov pak hned pět minut po přestávce snížil, když si Bílovec Dardou , dal vlastní branku - 1:2. Čtvrthodiny před závěrečným hvizdem rozhodčího vedl Bílovec znovu o dvě branky, když se trefil Vaněk - 1:3. V 83. minutě však Šenov znovu snížil Aniolem - 2:3. Domácí se pak snažili dlouhými nákopy na kapitána Bednáře vyrovnat, ale bez úspěchu - 2:3.