5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

Lokáda zůstává poslední, Vimperku pomohl dvougólovým příspěvkem Chvosta

0

Jak utkání hodnotil hostující trenér?

TJ Šumavan Vimperk
Michal Uhlík (trenér): "Tentokrát jsme zajížděli na hřiště budějovické Lokomotivy a chtěli jsme si přivézt nějaký ten bodík. Náš soupeř má ale jen jeden bod a potřeboval na svém hřišti nutně bodovat. V samotném zápase jsme byli lepším týmem,lépe jsme kombinovali a domácí se k nám dostávali pouze nakopávanými míči. Bohužel to ale byli právě domácí,kdo se ujal vedení. Inkasovali jsme z trestného kopu poblíž vápna. Tento gól nás ale nepoložil a dál jsme hráli svůj fotbal. Do přestávky se nám podařilo skóre otočit na 2:1 pro nás,kdy skórovali Chvosta a Pospíchal. Do druhého poločasu jsme šli s cílem udržet vítězství. Domácí obdrželi červenou kartu,kdy do našeho Honzy Děda strčil v přerušené hře hráč domácích. My jsme po mnoha šancích proměnili ještě jednu,kdy centr Čecha uklidil ve skluzu do brány náš Michal Chvosta a dal svůj druhý gól v tomto zápase. Odvezli jsme si teda všechny tři body a jsme hodně spokojeni. V dalším kole nás doma čeká Velešín a musíme podat opět zodpovědný výkon,který by znamenal další body."