17.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

--

--

V dohrávce 17. kola si Nepomuk hladce poradil s Tlumačovem

0

Dohrávka 17. kola se hrála ve středu 5. dubna na půdě Nepomuku. Domácí po poločase vedli již 4:0 a druhá polovina se už jen dohrávala. Přesto i v ní Nepomučtí zvítězili.

Baranův hattrick za 38 minut

Jasný průběh měla středeční (5.4.) dohrávka mezi domácím Nepomukem a hostujícím Tlumačovem.

Již ve druhé minutě totiž otevřel skóre domácí kanonýr Michal Baran - 1:0! Tentýž hráč se trefil podruhé v desáté minutě a Tlumačovští si zadělávali na debakl - 2:0!

O dvě minuty později to bylo už o tři branky! To když se trefil Jakub Vosyka - 3:0!

Sedm minut před poločasem uzavřel první dějství třetí brankou v utkání Michal Baran, touto brankou završil hattrick - 4:0!

Šot z kraje poločasu snížil, Karela dvěma góly upravil na konečných 6:1

Do druhé půle nastoupil lépe hostující Tlumačov, kterému se povedlo ve 47. minutě snížit. O gól se postaral v poločase střídající Jakub Šot 4:1!

Tato branka byla však z tlumačovských kopaček tou poslední v utkání, protože slova se ujali znovu domácí.

Čtyřbrankový náskok vrátil domácímu Nepomuku Tomáš Karela již pět minut po obdržené brance - 5:1!

Na konečných 6:1 upravoval opět Karela, který si tak připsal druhý zásah v utkání. To se psala minuta šedesátá.

V dalších minutách měli domácí další šance ke skórování, ale brankář Touš už žádný další míč za svá záda nepropustil. Přesto s výsledkem spokojený určitě být nemohl, neb jeho tým prohrál o pět branek - 6:1.

FK Nepomuk
Josef Viktora, trenér: Tento zápas byl rozhodnut během prvních patnácti minut. Po poločase 4:0 se zápas už jen z povinnosti dohrál.

Místo: Nepomuk. Počet diváků: 118. Rozhodčí: Schneider Josef - Václav Duspiva, Adam Žák.