Redaktor: Zbyněk Rýpar


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 16.11.2018 13:29 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Podzimní. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Půlmistrem Chvalšiny! Zápas podzimu rozhodly až pokutové kopy


Zápas podzimu jak se sluší a patří se hrál v posledním podzimní kole na půdě dosavadního lídra z Malont. Pohledný a vyrovnaný duel nabídl brzké branky a nakonec skončil až penaltovým rozstřelem, díky kterému se dostaly Chvalšiny právě před Malonty a získaly tak titul půlmistra přeboru.


Reportáž

Kanár a ještě gól navíc, takovou nadílku si odvezl Frymburk z Přídolí


Přídolí si v minulém kole připsalo první výhru v sezoně a na svůj výsledek z minulého týdne navázalo vysokou výhrou nad Frymburkem, který byl tak díky nadílce odsouzen na poslední místo právě za svého soupeře z posledního podzimního kola.


Reportáž

Debakl Krumlova ve Vyšším Brodě


Domácí sice brzy prohrávali, ale zápas dokázali ještě v první půli otočit ve svůj prospěch. Ve druhé půli byl pak hodně agilní Tomáš Račák, který vsítil do sítě Slavoje hattrick a zasloužil se tak o vysoké vítězství Dynama poměrem 6:2.


Reportáž

Kájov si poradil s Křemží a přezimuje na děleném třetím místě


Křemže se mohla v případě vítězství bodově dotáhnout na Kájov, avšak po většinu zápasu tahala za kratší konec provazu a svému soupeři podlehla.


Reportáž

Průchoďák v obraně Větřní znamenal vysokou výhru domácí Nové Vsi


Důležitý zápas pro oba celky dopadl lépe pro domácí, kteří si nenechali Větřní utéci a dotáhli se na rozdíl jediného bodu. Na jaře bude proto dolní polovina tabulky velmi zajímavá.


Rozhovor

Děkuji všem za důvěru. hlavně trenérovi Ginzelovi. Je to král, říká hráč kola Vojtěch Decarli

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 03.11.2018 17:03 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

31.10.2018 17:05 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Frymburk slaví druhé vítězství v sezoně


S rozhodujícími brankami v posledních minutách se roztrhl v tomto kole pytel a nejinak tomu bylo i v tomto zápase. Domácí diváci totiž slavili v 87. minutě. Před tím ještě mohli shlédnout potyčku, která se neobešla bez červených karet.


Reportáž

Křemže těsně podlehla lídrovi z Malont


Křemži nečekalo nic lehkého, na její půdy přijely totiž Malonty - dosavadní lídr okresního přeboru. Malonty posilněné vysokou výhrou z minulého kola šly brzy do vedení, ovšem domácí ještě v půli srovnali a pak se hrála vyrovnaná partie, kterou rozhodl brankou až v devadesáté minutě hostující Václav Žalud. 


Reportáž

Šlágr kola vyšel lépe favoritovi. Chvalšiny tak dále drží naději na půlmistra


Chvalšiny dostaly na začátku duelu tvrdý direkt, avšak v dalších minutách byly jasně lepším týmem a i díky dvěma proměněným pokutovým kopům Kaprála berou tři body.


Reportáž

Jaroslav Písko šťastně vstřelil vítězný gól, Přídolí bere poprvé v sezoně tři body!


Těžký terén nepřál fotbalu, přesto se diváci na Lipně nenudili. První půle byla opatrná z obou stran, přesto v ní domácí šli do vedení. Druhá půle už byla od obou celků povedenější, ale do černého pálili pouze hosté, kteří nakonec brali tři body.


Reportáž

FOTO: Cifreund shodil ze sebe deku a strhl vítězství na stranu Větřní!


Pohledný zápas se hrál ve Větřní, kam zavítal Kájov. Po slavnostním výkopu šli domácí brzy do vedení, Kájov ve druhé půli srovnal krok a už to vypadalo na remízu. Jakub Cifreund ale prolomil svou střeleckou smůlu a strhl vítězství na stranu Větřní!


Rozhovor

Předseda je hajnej a střelil asi dvacet divočáku, takže máme rok co jíst, prozrazuje hráč kola Matouš Kouba z Malont

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 26.10.2018 10:31 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2018-2019

25.10.2018 20:53 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Na hřišti jsem takový klidný méďa, říká o sobě hráč 8. kola Miroslav Elfmark z Českého Krumlova

 Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
Jihočeský Český Krumlov 23.10.2018 10:47 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Podkleťské derby opět pro Křemži! Chvalšiny padly po šesti zápasech


Chvalšiny po odpočinku z volného kola přijely do Křemže na druhé „Podkleťské derby“ v plné síle a v početné posádce. Zato Křemže měla k dispozici pouze třináct lidí.


Celkový počet článků: 917