2.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

Mýto doma přišlo o body

0

Ani dvougólový Barzcik Mýto nezachránil od ztráty bodů.

Do zápasu těchto dvou nováčků lépe vstoupil tým hostů. Po prvním gólu Pavla Šefla z 10. minuty  se ve 24. minutě prosadil i jeho spoluhráč Tomáš Pražák.  Do poločasu se domácím podařilo jen sížit a to zásluhou Karla Barczika.  Do šaten se šlo za stavu 1:2.

Ve druhém poločase, respektive v 64. minutě vrátil zpět dvoubrankové vedení Příkosicím Pražák Tomáš. zdramatizování přišlo až v 82. minutě, když Barzcik druhým gólem snížil opět na rozdíl jediného gólu. Nic dalšího se však neudála, a tak zápas skončil stavem 2:3.