Ruda Daniel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Staňkov - Kralovice 4:3 (1:2) 17.03. 15:00 -
Kralovice - Koloveč 1:8 (0:2) 11.11. 10:15 -
Hradec B - Ptenín 5:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Tlučná - Luby 2:0 (1:0) 04.11. 10:15 -
Stráž - Bor 5:3 (4:1) 22.10. 14:00 -
Luby - Tlumačov 4:0 (3:0) 15.10. 16:00 -
Strážov - Hrádek 4:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Dýšina - Mýto B 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Tlumačov - Křimice 0:4 (0:2) 23.09. 10:30 -
Sušice - Křimice 0:2 (0:0) 10.09. 17:00 -
D. Lukavice - Hradec B 2:2 (2:0) 03.09. 17:00 -
Seč - Záluží 7:2 (3:1) 02.09. 14:00 -
Dobřany B - Ptenín 8:0 (4:0) 27.08. 17:00 -
Luby - Kralovice 4:1 (2:0) 26.08. 18:00 -
Zdemyslice - Lužany 4:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Chanovice - Štěnovice 3:1 (2:1) 10.06. 16:00 -
Chotěšov - Dobřany 0:0 (0:0) 03.06. 18:00 -
Předenice - S. Smolivec 5:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Blovice B - Nezbavětice 3:1 (0:0) 28.05. 14:00 -
Ch. Újezd - Bělá 4:7 (3:3) 21.05. 15:00 -
Losiná - Chotěšov 1:2 (0:2) 13.05. 18:00 -
Příkosice - Zruč B 3:0 (2:0) 06.05. 17:30 -
Koloveč - Krchleby 6:2 (1:2) 30.04. 16:00 -
Radnice B - Slovan Plzeň 2:7 (2:4) 29.04. 17:00 -
Mladotice - Zruč B 2:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Svéradice - Horažďovice 0:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Meclov - Koloveč 2:4 (2:1) 15.04. 16:30 -
Záluží - Nepomuk B 5:2 (3:0) 09.04. 16:30 -
Chrást - Radnice B 2:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Meclov - Chodov 3:3 (2:1) 18.03. 15:00 -
Dýšina - Příkosice 1:3 (1:1) 12.11. 14:00 -
Mladotice - Volduchy 2:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Vejprnice B - Bor 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Plasy - Úněšov 4:3 (0:3) 22.10. 15:30 -
Horažďovice - Strážov 4:1 (0:0) 16.10. 15:30 -
Střížovice - Nezbavětice 2:1 (2:0) 09.10. 16:00 -
Losiná - Měcholupy 1:3 (1:1) 08.10. 16:00 -
Záluží - Žákava B 3:4 (3:1) 25.09. 16:30 -
FK Planá - Krchleby 1:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Dnešice - Mantov 5:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
Holýšov - Zruč 1:2 (1:0) 07.08. 18:00 -
Chotěšov - Chanovice 2:0 (2:0) 11.06. 18:00 -
Seč - Chlumčany B 3:1 (1:0) 04.06. 14:00 -
Předenice - Seč 1:8 (0:4) 29.05. 14:00 -
Horní Bříza - Lhota 3:1 (1:1) 28.05. 10:00 -
Tachov - Kralovice 5:0 (3:0) 21.05. 10:00 -
Horš. Týn - Klenčí 6:0 (4:0) 08.05. 15:00 -
Letiny - Blovice B 4:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Lužany - Předenice 6:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Žákava - Petřín B 2:6 (1:3) 23.04. 17:00