Dalibor Lončík

PoziceObránce
Průměrná známka6.5

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
790 (ø 87,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Postřekov - Dl. Újezd 4:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:15 Tlučná - Dl. Újezd 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Dl. Újezd - Kdyně 6:1 (2:0) 70 70 0 0 0 ano
12.09. 13:00 Třemešné - Dl. Újezd 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Dl. Újezd - Chodov 7:0 (0:0) 90 1 0 0 ano
26.09. 16:30 Touškov - Dl. Újezd 3:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Dl. Újezd - Mrákov 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Újezd - Dl. Újezd 2:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Dl. Újezd - Vejprnice B 5:4 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 5 430 (ø 86,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 24 2020 (ø 84,16) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 20 1726 (ø 86,30) 6 (ø 0,30) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2218 (ø 85,30) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 23 2026 (ø 88,08) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 5 316 (ø 63,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2107 (ø 84,28) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 3 226 (ø 75,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 2 115 (ø 57,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 11 883 (ø 80,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 12 1052 (ø 87,66) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 9 810 (ø 90,00) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 11 849 (ø 77,18) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 25 2155 (ø 86,20) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 9 766 (ø 85,11) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 5 (ø 0,21) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)