3.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Urban řádil v Hněvošicích

23. D. Brunclík , 51. P. Cojg (p.) , 78. D. Brunclík (p.) - 5. R. Urban , 16. R. Urban , 26. R. Urban , 34. A. Kreisl , 49. R. Urban , 77. K. Postřimovský , 86. R. Urban , 88. B. Malček
0

Brankové hody nachystaly obě mužstva pro diváky v Hněvošicích. Hrdinoo zápasu byl jakartovický Urban, který rozvlnil síť celkem pětkrát.

Brankovou přestřelku nabídl souboj Hněvošic a Jakartovic. Jakartovice šly do vedení už v 5. minutě, když využil chybu hněvošického Radka Buchty Radoslav Urban a své sólo s ledovým klidem proměnil – 0:1. Za deset minut Urban z přímého kopu zvyšoval krásnou střelou do šibenice na 2:0. Ve 22. minutě našel Pavel Šafarčík Romana Ševiora, jehož centr orazítkoval břevno.  O minutu později vyslal Pavel Ševior do úniku Daniela Brunclíka, který hokejovým blafákem snížil na 1:2. V 27. minutě uvolnil Kamil Palkovič Urbana a ten zkompletoval svůj hattrick – 1:3. Za minutu čaroval v brance hostů Michal Janech, jenž zlikvidoval trestný kop Daniela Brunclíka. Stejně o chvíli později vytáhl bravurní zíkrok proti Romanu Gargošovi. Deset minut před odchodem do kabin zakončil kombinační akci Palkoviče Adam Kreisel – 1:4. V 37. minutě se naskytla hostům možnost pokutového kopu, ale Urban ho neproměnil. Pokutovému kopu předcházel faul na Urbana, za který putoval pod sprchy hněvošický Jan Harazim a domácí zbytek zápasu dohrávali o deseti.

Hned v úvodu druhé části zahodili šance domácí Brunclík s Gargošem. V 49. minutě dorážel střelu Břetislava Malčeka za záda domácího brankáře Hartmanna Urban – 1:5. Domácí snížili skóre o dvě minuty později z pokutového kopu, který využil Cojg – 2:5. Pokutový kop byl nařízen za faul jakartovického stopera Dominika Filipa. Zhruba od 70. minuty si domácí vypracovali tlak, ale Janech  vychytal Pavla Ševiora a Gargoš orazítkoval břevno jeho branky. V 77. minutě střelu Urbana doklepl do sítě Kevin Postřimovský – 2:6. Domácí korigovali o minutu později opět z penalty, která byla nařízena po ruce Jana Hejduka. Úspěšným exekutorem byl Brunclík – 3:6. V samém závěru přidaly Jakartovice Břetislavem Malčekem a Radoslavem Urbanem ještě dvě branky a zápas tak skončil 3:8.

TJ Sokol Hněvošice
David Křempek (trenér): Hodně divoký zápas. My jsme nedokázali uhlídat Urbana, který nám vsítil pět branek, Navíc jsme zahodili spoustu šancí. Paradoxně jsme lépe hráli po vyloučení Harazima. Zápas klidně mohl skončit 14:14.

FK Jakartovice
Tomáš Rubý (trenér): Nevěděli jsme, co od nováčka čekat. Ale v prvním poločase jsme byli rychlejší na míči a celkově herně lepším týmem. Ve druhé části oni hrozili hlavně ze standardek a zápas byl docela vyhecovaný. Hru jsme ale měli pod kontrolou.

L. Hartmann [-] - M. Stříbný [-] , P. Ševior [-] , R. Gargoš [-] , P. Šafarčík [-] (28. A. Vavřinčík [-] ) , R. Ševior [-] , D. Brunclík [-] , J. Harazim [-] , P. Cojg [-] , R. Buchta [-] , M. Kotzián [-]

M. Janech [-] - D. Filip [-] , R. Holub [-] (63. L. Martinka [-] ) , K. Palkovič [-] , R. Urban [-] , M. Sváček [-] (74. A. Kareš [-] ) , K. Postřimovský [-] , A. Kreisl [-] (74. K. Černý [-] ) , B. Malček [-] , M. Poštulka [-] , J. Hajduk [-]

ŽK: 16. R. Buchta , 32. M. Kotzián , 55. R. Gargoš , 85. M. Stříbný - 31. M. Sváček , 35. M. Poštulka , 82. K. Palkovič . ČK: 38. J. Harazim .
Hráči zápasu: M. Janech , B. Malček , R. Urban , K. Palkovič .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMEŠ Vítězslav - BAČKOVSKÝ Pavel, HUDEČEK Lukáš.