Sestavy kola Sokolov

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

11.08.2017 16:00

Sezona 2016/2017 je u konce a my vám přinášíme nejlepší jedenáctku uplynulého ročníku. Kdo se stane králem trávníků? To už je na vás. Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

16.04.2017 21:01

Je tu pravděpodobně poslední sestava kola aktuálně probíhající sezóny. Po tomto víkendu se nám totiž soutěže rozdělí na dvě různé části, v nichž se budou každý víkend konat jen dva fotbalové souboje, z čehož by se vytvářeli podobné formáty sestavy kola jen velmi těžko. Proto rozhodně neváhejte a pjďte společně rozhodnout o pravděpodobně vůbec posledním hráči kola sezóny 2016/17. Začínáme.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

09.04.2017 19:52

Třetí hrací jarní víkend je za námi, výsledky už známe, další jedenáctka kola je kompletní a Vy si opět nesmíte nechat ujít příležitost rozhodnout o tom, který z jejích členů se stane největší hvězdou kola. Tentokrát jsme pro Vás sestavu připravili ve formaci 3-4-3. Hlasovat můžete jako vždy až do středečního poledne. Průběh hlasování si rozhodně nenechte ujít a svými hlasy sami přispějte tomu, koho byste si přáli vidět na nejvyšším stupínku.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 16.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

02.04.2017 21:32

Druhý hrací víkend je za námi a nám nezbývá, než ho shrnout v jedné malé kostce s pomocí vyhlášení ideální sestavy kola, ve které uvidíte nejvýraznější postavy onoho celého víkendu. Tentokrát výrazně vyčnívali obránci, ale my jsme do sestavy mohli vecpat pouze čtveřici z nich, tak nezbývá, než věřit, že se podařilo vybrat ty vskutku nejlepší. O nic slabší ale nejsou ani ofenzivnější části naší sestavy. Mrkněte se sami a vyberte, komu přisoudíte titul tentokrát.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 15.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

26.03.2017 21:50

První hrací víkend je za námi. Výsledky všichni známe a nyní už zbývá si jen představit jedenáctku nejlepších, kteří svým týmům o víkendu nejvíce pomohli. Až do středy jim pak budete moci na jejich pomyslný účet zasílat hlasy a těmi zárovň, jak jste již zvyklí, rozhodnout o vítězi hráčské ankety o největší hvězdu kola. Sestavu jsme pro Vás složili do formace 3-4-3. Kompletní nominaci naleznete níže v článku.

SESTAVA KOLA

SESTAVA PODZIMU - Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

01.12.2016 12:00

Podzim je úspěšně za námi a my jsme se rozhodli, že Vás ani tentokrát o nejlepší jedenáctku podzimu nemůžeme ochudit. Hlasovat budete moci od prvního prosincového dne, tak si určitě nenechte začátek celé ankety o největší hvězdu podzimu ujít a svého favorita řádně podpořte. Níže v textu naleznete celou nominaci i s hráči, kteří se do sestavy jen těsně nevešli, ale v širší nominaci určitě nechyběli. Všem hráčům přejeme hodně štěstí. Všem našim čtenářům a fanouškům krásnou a klidnou zimní přestávku.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

06.11.2016 17:38

Je konec. Je konec dalšího kola. Smutnou zprávou je ale fakt, že toto kolo bylo letos zároveň tím vůbec posledním, a nyní už nás čeká jen příjemná vánoční atmosféra a většina týmů se k fotbalu vrátí zase až v lednu, kdy budou začínat přípravou. Na náš portál ale určitě ještě nesměnjí zanevřít. Mimimálně v tomto týdnu totiž budeme dál pokračovat s naším pravidelným programem a v obvyklém tempu. Nyní tedy normálně pokračujeme sestavou kola a posledním letošním hlasováním. A o tom, kdo se stane závěrečnou hvězdou roku 2016 rozhodnete právě vy. Tak si hlasování nenechte ujít.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

30.10.2016 18:17

Další kolo již zná všechny své vítěze, rozdělilo všechny své body a opět nám trochu zahýbalo s tabulkou. Teď ale zbývá opět jediné, představit si nejelpší jedenáctku kola, jejíž členové si to během hlasování, které poběží až do středečního poledne, rozdají o největší hvězdu uplynulého kola. Tak neváhejte ani vy, vyberte si svého favorita a pošlete mu své hlasy, mějte na paměti, že vyhrát může jen jeden. Začínáme, teď!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 9.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

23.10.2016 19:13

Ta tam je další série víkendových zápasů. Tentokrát diváky i hráče naplno zabavilo deváté kolo a my nyní přistoupíme k další tvrobě fanouškovské zábavy. Ve dnech, kdy nás totiž žádné zápasy nečekají nás totiž zaměstná jiný program. Nejprve nás čeká hlasování pro hráče ze sestavy kola, pak jejich vyhlášení, tipy experta a rozhovor s nejlepším hráčem. Začněme ted pěkně postupně. Sestava kola byla vytvořena, je tady a teď už je jen na Vás, jak se rozhodnete do výběru další hvězdy kola přispět. Začínáme. Čas máte do středečního poledne.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

15.10.2016 20:27

Osmé kolo je pryč, opět stačil jeden den, během nějž se diváci dočkali mnoha zajímavých momentů. Ke třem ze čtyř utkání nedorazil sudí, bez jakýchkoli stížností, sporů a problémů si však dokázali poradit se zápasem jen v Oloví. Ve Svatavě sudí Krásnu záaps pořádně znepříjemnil a dovolil především, aby se ze zápasu stala pořádná holomajzna. V Jindřichovicích se pak dokonce nedohrálo, zápas musel být předčasně ukončen poté, co se začalo schylovat k potyčce. Další ostuda svazu i samotných sudích, kteří nedorazili. Bez větších problémů proběhlo jen atraktivní derby Chodvské a Chodova, které přilákalo mnoho diváků a nabídlo parádní podívanou. Ať se ale dělo, co se dělo. Sestava kola je oěpt kompletní, a tady jí máte. Už dnes.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 7.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

09.10.2016 20:27

Je neděla večer a sestava sedmého kola je kompletní. Všechyn zápas jsou za námi a nám zbývá už je představit si nejlepší hráče uplynulého víkendu. Do sestavy se i tentokrát dostalo mnoho zajímavých jmen, tak rozhodně neváhejte ani na chvíli, najděte si svého favorita a pošlete mu cenné halsy. Sestava kola bude jistě velmi vyronvnaná a o ostatní hlasy nebude nouze. Dost už ale slov, sami se mrkněte, jak jsme pro Vás ideální jedenáctku seskládali. Hlasovat můžete jako obvykle od pondělního do středečního poledne.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 6.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

01.10.2016 19:07

Šestému kolu stačil jen jediný den a v neděli čeká všechny týmy soutěže volno. Všechny čtyři zápasy jsou již za námi a proto se s výrazným předstihem dočkáme také zveřejnění sestavy kola. Do té se dostali především hráči vítězných týmů, kteří se velkým dílem na výhře podíleli. Jediné, co zbývá tedy z šestého kola odhalit, jsou výsledky právě ideální jedenáctky kola. Ty už záleží jen na Vás, hlasovat budete moci opět do středečního poledne.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 14.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

28.09.2016 19:30

Výjimečně se hrálo tento týden i ve středu. Na programu bylo ve sváteční den čtrnácté kolo soutěže, které proti sobě svedlo úplně stejné dvojice, jako páté kolo, které týmy sehrály o víkendu. Tudíž si všichni zkusili menší odvetu, ale ve většině případů dopadlo vše stejně. Co je ale trochu jiné, to je aktuální sestava kola, která taktéž musí proběhnout nezvykle v trochu jiném termínu, než obvykle. Systém ale funguje opět stejně, a tak není důvod cokoli zbytečně vysvětlovat. Zkrátka, jdeme na to, začínáme hlasovat.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 5.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

25.09.2016 21:08

Další kolo je za námi. Tentokrát vše proběhlo daleko lépe, než v týdnu předchozím, počasí bylo fotbalu příznivě nakloněno a všechny záapsy proběhly haldce. A nyní už zbývá jediné, představit si nejlepší jedenáctku. Do té se probojovalo mnoho zajímavých jmen, které budou usilovat o titul hvězdy kola. Hlasování začíná v pondělí přímo v poledne, tak si jej určitě nenechte ujít a pošelte svým největším favoritům, co nejvíce hlasů. Hodně štěstí.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 4.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

18.09.2016 23:39

Tentokrát si dovolíme slova poněkud ušetřit a z technických důvodů Vám nabídneme pouze jména. Jména jedenácti hráčů, kteří se dostali do sestavy kola, a ze kterých si vyberete Vy sami toho nejlepšího. Hlasovat můžete od pondělního poledne do poledne středečního. Příjemnou zábavu a hodně štěstí.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

11.09.2016 21:44

Další sestava kola je tu. Nezdržujme se ale zbytečným tlacháním a pojďme rovnou hlasovat a představit si hráče. Do branky naší sestavy se dostal brankář Reissmüller, který vychytal jindřichovické střelce. V obraně pak budou stát krásnenský dirigent Pikal a po jeho bocích lomnický Dominik Rajtšlegr a skvělý Juhár, který výrazně pomohl Svatavě. V záloze najdete po dlouhé době hrajícího Šeredu s Kvapilem, kteří ve středu zálohy demolovali Rychnov. Na krajých pak oporu Oloví Hofmana a novou posilu Lomnice Lipperta. Útok patří známým hvězdám, jakými jsou Krásný z Chodovské, hvězdný Surový z Jindřichovic a opora Svatavy Petr Thiele. 

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

04.09.2016 17:47

A jsme tu s další sestavou kola. Druhé kolo je pryč a my přicházíme s dalšími jedenácti jmény hráčů, kteří se utkají o titul hráče kola. Tentokrát se dostali do sestavy hlavně hráči Chodova, Krásna a Jindřichovice, vítězných týmů, kteří nám zajistili hned osm hráčů. Tuto osmičku doplní ještě do fomace 3-4-3 jeden obránce Rychnova, záložník Lomnice a útočník Staré Chodovské. Na nikoho jiného už místo nezbylo. Do sestavy se ale nedostal žádný hráč Oloví, a tak se dá očekávat pořádně napínavý boj o zlato. Hlasovat začínámé už v pondělí od 12:00.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 1.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

29.08.2016 11:20

Ani tentokrát jsme neměli při sestavování ideální jedenáctky kola snadný úkol, ale opět jsme se s tím poprali a postarali se o to, aby Vám šance v podobě hlasování neunikla ani tento týden. Kolo bylo však velmi zajímavé a vyrovnané a týmy se musely prát s vysokými teplotami. Nakonec však všechny své zápasy zdárně dohrály, Rychnov potvrdil roli favorita, Stará Chodovská nedala šaci Svatavě, Oloví překvapilo ziskem bodu proti Chodovu a Jindřichovicím se podařilo na penalty přehrát Krásno. Z všech týmů, které o víkednu hráli ale v sestavě chybí jen hráč Svatavy.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 13.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

22.08.2016 09:37

Je tu další pondělí a pro nás to znamená šanci v podobě sestavy kola, o níž bych Vás nerad připravil. Ze všech zápasů se ke mě dostalo jen jedno jediné jméno člena sestavy kola a při naléhání na trenéry pak další tři, necméně stále sedm hráčů chybí, a to je přesně ta slabina této soutěže. Přesto jsem se opět rozhodl, že pro Vás to složení zkusím s dovolením nějak nakombinovat alespoň podle mě dostupných statistik ze zápasů. Doufám tedy, že se trefím, co nejspravedlivěji, a že nepřijde má práce v niveč a Vy se zapojíte zase svým zběsilým hlasováním, proto dost už slov, jdeme na to.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 12.kolo Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , 2016-2017

15.08.2016 10:30

Začínáme s kolotočem seriálu sestav kola. Tentokrát to bude celé ale o něco složitější. Ze hry na poslední chvíli vypadl Horní Slavkov B, který naší soutěž opustil ještě dříve, než vůbec začala, a to znamená, že v každém kole jsou na programu jen čtyři zápasy. A to je velký problém, udělat sestavu kola o jedenácti lidech ze čtyř zápasů, neboli osmi týmů bude velmi obtížené. Přesto to minimálně zkusíme a budeme se snažit o to, abyste o tento hlasovací komfort kvůli podobným problémům nepřišli, stejně, jako tomu bylo v minulém ročníku při nadstavbě. Proto rozhodně neváhejte a hlasujte už od prvních kol a zápasů, je otázkou kolik příležitostí k tomu budete letos ještě mít!

Celkový počet článků: 47

Zpět na kraj