Rozhovory s hráči kola Sokolov

Rozhovor

Jan Husák: Na hřišti mě určitě neuvidíte bláznivě lítat

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 21.04.2017 16:26

Pravděpodobně poslední rozhovor této sezóny s hráčem kola je tu. Poslední šanci vykřiknout pár slov do éteru dostal Jan Husák (Baník Krásno). Krásenský srdcař na jaře vyčníval zatím snad v každém utkání. Hrál výborně a hlavně nikdy nevypustil. Stejně tak oddřel také zápas v Chodovské, v němž už prakticky o nic nešlo. Nakoenc mu asi ted ani niak výrazně nevadilo, že jeho tým prohrál, každopádně nyní i tak slaví titul hvězdy kola. A co nám k tomu všemu sám pověděl a jak se popsal jako hráče, to již za chvíli uvidíte níže.

Rozhovor

Tomáš Ptáček: Fotbalové vzory? Rosický, Ronaldinho, ale i lomnický Tomáš Dlesk

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 14.04.2017 16:24

Také tento týden si množství z Vás nenechalo možnost zaslat hlas svému favoritovi ze sestavy kola a rozhodnout tak společnými silami o tom, který z nich ovládne naší anketu o nejlepšího hráče víkendu. Asi je zbytečné opět sáhodlouze představovat toho, o jehož triumfu už všichni víme od středy a proto přistupme k tomu, co nám prozradil a pověděl. Tomáš Ptáček (TJ Lomnice) s námi probral nejen aktuální formu týmu nebou tu svou, ale také své fotbalové začátky a vztah k fotbalu. Více si přečtěte níže.

Rozhovor

Jakub Lippert: Hlavně se teď zbytečně nezranit

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 07.04.2017 21:16

Pátek! To znamená jediné, očekávané a již zodpovězené otázky pro nejlepší hvězdu kola. Asi nemá cenu si již poněkolikáté připomínat, kdo se jí stal a proč přesně. To vše je známá věc, a proto se nezdržujme a pojďme se rovnou podívat, jak lomnický snajpr Jakub Lippert (TJ Lomnice) vidí úvod jara v podání svého týmu. Stejně jako vždy přeji příjemnou zábavu a na závěr snad jen dodám malou pozvánku na další kolo, které je na programu už zítra a pozítří, tak přijďte svůj tým určitě podpořit.

Rozhovor

V Lomnici potvrdíme formu a vyhrajeme, snaží se vyhecovat tým Lukáš Doboš

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 31.03.2017 14:04

První jarní rozhovor. Soutěž už je zase v plném proudu a po prvním kole už známe vše potřebné. Prakticky chybí už jen jediná věc pro to, abychom se mohli přesunout k dalšímu hracímu víkendu, a to rozhovor s největší hvězdou kola. Tou se stal, jak jste již všichni jistě zaregistrovali olovský Lukáš Doboš, který se díky výbornému výkonu vyšvihl po překvapivé výhře svého týmu jasně do čela naší jedenáctky. Lukáši, gratulujeme. A nyní přejděme k jeho hodnocení.

Rozhovor

Výhru jsme si zasloužili oba, shodují se Hilko a Trávníček

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 11.11.2016 21:38

Fanoušci SK Oloví se postarali o to, že nás v závěru sezóny potká menší rarita. Dočkáme se totiž dvojrozhovoru se dvěmi jeho hvězdami. To proto, že se v anketě o hráče kola umístili na prvním místě se shodným počtem hlasů. My jsme jim oběma položili stejné otázky a nyní si můžete pročíst, jak na ně který z nich reaguje. Hlavními aktéry našeho dnešního interview jsou útočník David Hilko a Petr Trávníček (oba SK Oloví). Ddál už se ale nenechte rušit a vychutnejte si zajímavý rozhovor! 

Rozhovor

David Hilko: Hrajeme celkem dobře, ale do naší brány padá vše, do čeho soupeři kopnou

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 04.11.2016 17:40

A je to tu zase. Kalendáře mluví o dnešním dni, jako o pátku a na zítřek už se chystá další porce zajímavých zápasů. Dnes nám ale před uzavřením kola odehraného v minulém víkendu zbývá jediné, a sice předstvait si podrobněji nejlepšího hráče  celého kola a sednout si s ním na pár slov. Tentokrát se naše pomyslné křeslo pro interview s hvězdou kola uvolnilo pro Davida Hilka (SK Oloví). Brankář Tisové o víkendu vychytal týmu elmi cenné tři body. Kladrubským střelcům nedal téměř žádnou šanci a zaslouženě se dočkal pozice nejlepšího hráče. Co na to říká, na to se podívejte sami níže v článku. "Chtěli jsme Chodov alespoň potrápit.", komentuje těžký zápas hvězda kola.

Rozhovor

Lukáš Šereda: Dávám méně gólů, ale cítím se stále stejně

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 28.10.2016 01:29

Další hlasování je úspěšně za námi. Jméno vítěze znají už asi všichni, ale přesto si jej pojďme ještě jednou představit, ačkoli pochybuji, že by to zrovna u jedné za největší ikon soutěže, bylo zrovna třeba. Už pošesté během existence ovládl tuto anketu Lukáš Šereda (Baník Krásno), záložník Baníku Krásno, který tak bez pochyby jednoznačně drží rekord historie celé soutěže. Tentokrát Lukáš jedním gólem pomohl ke zdramatizování zápasu proti Chodovské, na výhru to ani to ale tentokrát nestačilo. Baníku se ale letos celkově daří méně a i na to jsme se Lukáše ptali. Tak si nenechte ujít ani jedno jeho slovo. "Nedáváme góly, nic víc v tom není.", má hvězda jasno.

Rozhovor

Matěj Šváb: V týdnu volna musíme tvrdě makat a připravit se na další zápas

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 21.10.2016 14:41

Také v rámci osmého kola jste měli možnost pomoci s výběrem nejlepšího hráče kola svým hlasem. Sami jste rozhodli, že prvneství v této anketě nakonec přibylo Matěji Švábovi (Baník Svatava). Matěj na sebe v sobotu upozornil skvělým výkonem proti Baníku Krásno. Hned na začátku zápasu vstřelil gól a pak v útoku soupeře výraznou aktivitou trápil až do konce. Nakonec ale jeho tým beztak prohrál. "Byli jsme hodně nepřesní a málo jsme talčili míč do vápna.", má jasno hvězda kola.

Rozhovor

Ludvík Gergely: S Chodovem už jsem nějaký čas trénoval, dohodli jsme se, že to zkusím

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 14.10.2016 17:03

A je to tu zase. Je pátek, za dveřmi je už další kolo, které už je připraveno ve stratovních blocích, ale ještě předtím se pojďme psoadit na pár slovíček s nejlepším hráčem víkendu již minulého. Jistě jste již zaregistrovali, že tím se stal snad poprvé v historii naší soutěže hráč Spartaku Chodov, Ludvík Gergely (Spartak Chodov). Ludvík je ve fantastické formě a momentálně ej asi největším tahounem úřadujícího mistra. V sestavě se objevil už několikrát, vůbec porpvé se ale umístil na první příčce. A tak jsme nezaváhali a přicházím, jako obvykle, s interview s touto hvězdou naší soutěže. Nenchte se rušit, přeji příjemnou zábavu. "Mým úkolem je přidržet a dobře rozehrát balón a občas bych měl také trefit branku.", popisuje Ludvík svou roli na trávníku.

Rozhovor

Ladislav Gubčo: Formu nemám, cítím se strašně

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 07.10.2016 10:38

Ani v šestém kole jste si nenechali ujít možnost rozhodnout o tom, kdo bude zvolen nejlepším hráčem hracího víkendu. Tentokrát to byla ale velká přetahovaná a až poslední hodina hlasování definitivně rozhodla o tom, že se vítěznou šňůru Lomnice, přerušil úspěch olovského Ladislava Gubča (SK Oloví). Ladislav se na první tříbodové výhře svého týmu v této sezóně podílel rozhodujícím gólem, jediným gólem, který v utkání padl. Ladislav je v Oloví teprve krátce, určitě ale bude cennou posilou. "No, zatím se mi spíš nedaří, teprve se rozehrávám.", popisuje Ladislav svůj návrat k fotbalu.

Rozhovor

Radek Knaf: Na titul máme, ale musíme dřít a nic nepodcenit

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 04.10.2016 13:44

Teprve včera jsme vám představili vítěze nejlepší jedenáctky vloženého kola z minulé středy a už dnes Vás chcemě zabavit několika jeho slovy v odpovědích na naše otázky. Mnozí z Vás už jistě vědí, že vítězem se stala lomnická opora, Radek Knaf (TJ Lomnice). Radek je velkým tahounem týmu a patří mezi jeho hlavní hvězdy. Kvalitní výkony podává jeden zápas za druhým a stejně často se většinou dostává také do sestavy kola. Na pozlacení tohoto úspěchu ale musel čekat velmi dlouho, Už se zdálo, že mu snad výhra souzena nebude, ale nakoenc se dočkal. A vy si teď můžete vychutnat jeho radostná slova. "Portál Fotbal u nás sleduji od samého začátku a vždy jsem si přál vyhrát, konečně se to podařilo.", netají spokojení hvězda kola.

Rozhovor

Stanislav Hauf: Změna trenéra dodá vždy nový impuls

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 30.09.2016 15:50

Páté kolo je již minulostí. Všichni již známe nejen výsledky zápasů a dokonce i jejich středečních odvet, ale také Vámi zvolené nejlepší hráče celkého víkendu a nyní už nám zbývá v podstatě jen poslední milá povinnost. Společně s nejlepším z nich jsme si totiž na chívli udělali čas, abychom pro Vás sestavili menší rozhovor, na který se nyní právě díváte. Pojďme si ale ještě jednou připomenout našeho vítěze. Zlato získal tenotkrát lomnický bek Stanislav Hauf, který se po delší době vrátil do sestavy a hend pomohl skvělým výkonem týmu k výhře, o jednom jeho zásahu nemluvě. Kdo by si tak mohl výhru zasloužit asi více? "Fyzicky jsem na tom dobře, s návraten na hřiště nebyl problém.", hodnotí Stanislav první zápasy.

Rozhovor

Jakub Hofman: Hrajeme pro zábavu a pro žízeň

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 16.09.2016 15:25

Všichni jistě už eńetrpělivě čekáte na pravdelná páteční slova vítěze sestavy víkendu. My jsme nezapomněli. I tentorát jsme si pro Vás připravili s největší hvězdou kola rozhovor a nyní je zde, aby si ho každý z našich čtenářů, mohl v klidu přečíst. A s kým že budeme tentokrát hovořit. Jedná se ozáložníka, o hráče, který je obrovskou oporou svého týmu a v podstatě jeho hlavní hlavou. Letos to však týmu nikterak nepomáhá. Oloví je poslední, má na svém kontě další porážku a Jakub Hofman je tak velmi smutným vítězem. "Těžko se na špatný vstup do sezóny reaguje, když hrajeme pokaždé v úplně jiné sestavě.", netají Jakub zklamání.

Rozhovor

Wolfgang Lorenz: Královskému Poříčí přeji hodně štěstí, my musíme zvednout hlavy a bojovat o postup letos znovu

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 09.09.2016 14:42

O mnohých hvězdách loňské sezóně už možná neuslyšíme, o některých pak zase méně, ale pak jsou i tací, jejichž pověst neutichá. Třeba hráč loňského podzimu Wolfgang Lorenz (Baník Krásno) nehodlá svou úroveň nijak měnit, tedy leda k lepšímu. Na další úspěch mezi diváky dlouho čekat nemusel. Po skvělém výkonu proti Oloví se dostal do sestavy kolaa díky tomu jste mu opět dopřáli radost z další výhry, i přesto to, že začátek roku Krásnu příliš nevyšel. "Pokažený úvod nic nemění, stále hrajeme svou hru.", odmítá Wolfgang jakékoli poznamenání týmu po špatném startu.

Rozhovor

Jan Procházka: Proti Chodovu jsme museli z minima vytěžit maximum, ale vyšlo to

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 26.08.2016 08:46

Druhý hrací víkend je za námi a všichni už dokonce i znají druhého letošního hráče kola. Stal se jím suverénně, ale především zaslouženě, brankář. A co se brankářů týče, ten nejlepší gólmanský výběr vlastní rozhodně Lomničtí. Když totiž vyhraje brankář, nejčastěji je to právě brankář tohoto celku a tentokrát tomu nebylo jinak. Zvítězil Jan Procházka (TJ Lomnice), který o víkendu v důležitém a těžkém utkání doslova odřízl ze hry chodovský Spartak a teď už se připravuje na zápas s A-týmem. "To bude teprve pořádný test formy.", dodává hvězda kola.

Rozhovor

První vítěz Filip Doboš: Tato soutěž je nevyzpytatelná, těžko říci, komu sezóna sedne lépe

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 19.08.2016 09:35

Jsme zpět se slovy nejlepšího hráče uplynulých prvních víkendovích duelů naší soutěže na základě Vašeho hlasování. Vítězem se stal ve vysoké konkurenci Filip Doboš (SK Oloví), jehož tým si paradoxně prožil nejhorší vstup do sezóny a z Chodovské odjížděl s debaklem 1:6. O jedinou branku Oloví se postaral právě Filip. Teď ale dlouho nezdržujme a pojďme se podívat na to, co říká na špatný úvod sama hvězda kola. 

Rozhovor

David Hilko o svých prvních krůčcích v kopačkách: S fotbalem jsem začal velmi brzy, už ve třiatřiceti letech

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 22.04.2016 14:37

Oloví je na vítězné vlně, tedy pouze pokud budeme myslet jeho výhry v rámci naší ankety o hráče kola, už potřetí v ní totiž zvítězil hráč tamního Sprot Klubu, což je pro tým z nižších pater tabulky zejména po zkušenostech z podzimu 2015 jistě ohromný úspěch. Zajímavé je ale to, že pokaždé zvítězil jiný hráč, nyní je to ale ten ze všech nejúspěšnější, David Hilko (SK Oloví), který může pochlubit nejen zlatou pozicí z tohoto kola, ale také stříbrnou z minulého týdne. "Minulý týden vyhrála mladá dravost, ale teď už byla řada na mě.", usmívá se po výhře David Hilko.

Rozhovor

Petr Trávníček o úspěchu Oloví: "Obrovské překvapení, ale zasloužené."

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 15.04.2016 18:57

Je pátek a to znamená, že nám před víkendovým kolotočem zbývá opět jen jediné, a sice seznámit se s vítězem ankety o hráče kola trochu blíže za pomoci krátkého interview. Po suverénní jízdě Oloví se jím tentokrát stal mladný a nadějný bek Petr Trávníček (SK Oloví), pro nějž to tak je, i přes několikátou účast v sestavě kola, vůbec první vítězství. Celé Oloví je na Petra velmi pyšné a jeho úspěch velmi prožívá, což dokazuje i menší fotomontáž, na kterou se můžete níže podívat a měli jste ji možnost shlédnout už také v článku o vyhlášení hráče kola. Teď už ale k samotnému rozhovoru. "Absence Reitmeiera byla pro Poříčí citelná, ale na výsledku nic neměnila.", myslí si hvězda kola.

Rozhovor

"Ve druhé půli jsme byli lepší, ale hraje se na góly, a těch dalo více Krásno.", lituje Lukáš Svitič

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 08.04.2016 16:06

Dlouho to vypadalo, že Tomáš Reitmeier (SK Klrálovské Poříčí), svůj úspěch z minulého týdne obhájí a podruhé v řadě si dojde pro vítězný titul hráče kola, ale doslova za pět minut dvanáct dokázali diváci jen těsným rozdílem procpat před Tomáše ještě Lukáše Svitiče (SK Oloví), jehož výhra je pro všechny jistě obrovským překvapením. Tím ale rozhodně nechci řící, že by si ji Lukáš nezasloužil, ba naopak, Lukáš byl velmi výraznou postavou utkání Oloví a Krásna, ve kterém sice Oloví padlo, ale ve druhé půli svého soka přehrávalo a sám Lukáš se podtaral o snížení. "Mrzí mě, že mé góly týmu zatím příliš nepomohli, stejně, jako tento.", kazí Lukášovi radost nepříznivá statistika.

Rozhovor

"Doufám, že se Šereda trochu s tím střílením zklidní a už mě nechá napokoji.", usmívá se Reitmeier

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 01.04.2016 22:25

A je to tu. První rozhovor roku 2016 s nejlepším hráčem kola je přímo před Vámi. A kdo že se jím vlastně v desátém kole, avšak prvním kole podzimu, stal? Je to Tomáš Reitmeier (Baník Královské Poříčí), který, jakožto velmi výrazná osobnost soutěže, na svou první výhru překvapivě dlouho musel čekat. V tomto roce mu však ke zlatu stačilo pouze jednu utkání, ve kterém zaznamenal hattrick a velmi tak pomohl svému týmu k výhře. A jak náročný pro něj restart soutěže byl? To vše a ještě více v našem rozhovoru. "No, přes Vánoce jsem pár kilo nabral, ale doufám, že to mé výsledky neovlivní, s formou jsem zatím poměrně spokojený.", hodnotí král střelců.

Celkový počet článků: 38

Zpět na kraj