SESTAVA KOLA - 13.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 12.11.2022

0

V posledním kole bylo k vidění dohromady 28 gólů! Ve 3 zápasech se radovali domácí a ve třech případech odjeli se 3 body hosté, jeden zápas byl odložen. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-5-2 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Jakub Mižár - V prvním poločase vychytal samostatný únik soupeře. V druhé půlce zneškodnil penaltu a připsal si čisté konto.

OBRANA:

Matěj Janák - V 65. minutě zvyšoval na 2-1 proti Dýšině. Silný v soubojích, hrál dobře dozadu i dopředu.

Martin Janoušek - Rozehrával s velkým přehledem, zastavil několik útočných akcí soupeře. Další skvělý individuální výkon.

André Šimice - Dirigoval obranu Touškova, vyhrával hlavičkové souboje, patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

ZÁLOHA:

Lukáš Husník - Zodpovědně bránil, nebezpečný v útočné fázi, přesně přihrával a počínal si výborně v soubojích.

Michal Hakr - Jezdil nahoru dolů a spoluhráče neustále zásoboval přihrávkami. Rozhodl o vítězství Zruče v 83. minutě.

David Rieger - Vstřelil druhý gól Volduch a na dalších brankách měl velký podíl.

Ondřej Šiml - Nejlepší hráč Mladotic, když nastoupí, je vždy oporou. V 74. minutě vyrovnal na 1-1.

Dmytro Dergachov - Otevřel skóre zápasu proti Mladoticím, celé utkání odmakal a dostal se do několika dalších nebezpečných šancí.

ÚTOK:

Vladimír Žák - Potvrdil pověst kanonýra a vstřelil hattrick za 59 minut! Nyní vévodí tabulce střelců s 13 přesnými zásahy!

Ondřej Karbusický - Často velmi nenápadný na hřišti, ale když už se dostane do vážnější šance, většinou ji promění. V Kozolupech se trefil dvakrát.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.11.2022 10:00 do 16.11.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)