SESTAVA KOLA - 4.kolo Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

Datum kola: 28.08.2022

0

Hlasujte pro nejlepšího hráče 4. kola krajského přeboru. S vítězem ankety vám přineseme rozhovor. V nabídce jsou hráči úspěšných víkendových mužstev a tentokrát jsme zvolili rozestavení 4-3-3. Hlasovat můžete do středečního poledne.

Brankář:

Uzih Michael Oghenewoware - Brankář Police několikrát podržel svůj tým v utkání s Jičínem a nakonec si mohl připsat čisté konto a jeho tým tři body.

Obrana:

Matouš Brožek - Obránce Dobrušky pomohl k zisku tří bodu v domácím utkáni proti Kostelci nad Orlicí, když se gólově prosadil v prvním poločase.

Robin Ptáček - Obránce Solnice se v zápase s Týništěm podílel na udržené nule a jako nadstavbu přidal branku a pomohl tak k vysoké výhře.

Tomáš Kabeláč - Obránce Slavie podal parádní výkon, když jeho tým udržel čisté konto a sám přidal dvě branky.

Tomáš Prorok - Obránce Vysoké rozhodl svou trefou z rohového kopu duel s Vrchlabím.

Záloha:

Vojtěch Bílek- Krajní záložník Dobrušky vsítil jednu branku proti Kostelci nad Orlicí, když se prosadil z pokutového kopu.

Martin Šejvl - Střední záložník hradecké Slavie se v domácím utkání prezentoval dobrým výkonem a jeho tým porazil Libčany 3:0.

Nejman Josef - Střední záložník Solnice podal velmi dobrý výkon v utkání s Týništěm a přispěl tak k vysoké výhře v derby.

Útok:

Jiří Pečenka - Hořický útočník vsítil hattrick v domácím utkání proti Třebši a řídil tak výhru svého celku.

Tomáš Markovič - Útočník Rychnova jedinou brankou rozhodl utkání na půdě Červeného Kostelce.

Musa Ansuma - Hráč Police nastoupil na půdě Jičína nejprve na pozici stopera, na druhý poločas se pak přesunul na hrot a výsledek? Vstřelil hned dvě branky a jeho tým se prezentoval čistým kontem.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2022 09:58 do 31.08.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)