SK Týniště nad Orlicí
Klub: Týniště nad Orlicí
A-tým klubu2026-2027
Aktuální soutěž
Královéhradecký | Krajský přeborPoslední zápasy
-
Bělohrad - Týniště Online volný 0:1 (0:1) 09.08. 17:00 -
Týniště - Jaroměř Online volný 1:1 (1:0) 15.08. 17:00 -
Třebeš - Týniště Online volný 1:2 (0:0) 22.08. 17:00 -
Týniště - Libčany Online volný 0:2 (0:2) 28.08. 17:30 -
Rychnov - Týniště Online volný 4:1 (1:1) 06.09. 14:00 -
Jičín - Týniště Online volný 0:1 (0:1) 12.09. 14:00 -
Týniště - Cidlina Online volný 0:7 (0:4) 19.09. 16:30 -
Roudnice - Týniště Online volný 5:1 (1:1) 27.09. 16:30 -
Týniště - Železnice Online volný 3:0 (1:0) 03.10. 16:00 -
Dobruška - Týniště Online volný 1:0 (1:0) 10.10. 16:00
-
Online volný 09.08. 17:00 Bělohrad
0:1 (0:1)
Týniště
-
Online volný 15.08. 17:00 Týniště
1:1 (1:0)
Jaroměř
-
Online volný 22.08. 17:00 Třebeš
1:2 (0:0)
Týniště
-
Online volný 28.08. 17:30 Týniště
0:2 (0:2)
Libčany
-
Online volný 06.09. 14:00 Rychnov
4:1 (1:1)
Týniště
-
Online volný 12.09. 14:00 Jičín
0:1 (0:1)
Týniště
-
Online volný 19.09. 16:30 Týniště
0:7 (0:4)
Cidlina
-
Online volný 27.09. 16:30 Roudnice
5:1 (1:1)
Týniště
-
Online volný 03.10. 16:00 Týniště
3:0 (1:0)
Železnice
-
Online volný 10.10. 16:00 Dobruška
1:0 (1:0)
Týniště
Rozhovory
- David Hruška : Trenéra a realizák náš zápas přibližoval blíž ke kardiologovi a na oční ale to je fotbal
- Jakub Lukášek : Výhra v anketě určitě rodiče bude něco stát
- Patrik Simon : Výši pokut máme nastavenou na nižší hranici i kvůli klukům, kteří studují, aby nespadli do insolvence
| Tabulka | Z | Skóre | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Náchod | 10 | 37:11 | 27 |
| 2 | RMSK Cidlina Nový Bydžov | 10 | 33:14 | 22 |
| 3 | FK Jaroměř | 10 | 20:10 | 21 |
| 4 | SK Dobruška | 10 | 17:8 | 20 |
| 5 | SK Libčany | 10 | 20:18 | 18 |
| Nejlepší střelci | Góly | |
|---|---|---|
| 1 | Marek Panenka | 12 |
| 2 | Jan Havlena | 12 |
| 3 | Nikolas Bekera | 9 |
| 4 | Michal Rojšl | 9 |
| 5 | Jakub Semerák | 9 |
| Jméno | ZB | Ú | BE | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ladislav Beran | 41 | 56,9% | 0 |
| 2 | petr hruska | 39 | 49,4% | 0 |
| 3 | Michal Šrajbr | 39 | 57,4% | 0 |
| 4 | Petr Chovánek | 38 | 50,0% | 0 |
| 5 | Daniel Bouška | 31 | 55,4% | 0 |





Nejnovější události
p. hruska 23:55 16.10.2026 Tip: výhra hostů Hořice p. hruska 23:55 16.10.2026 Tip: výhra domácích Třebeš p. hruska 23:55 16.10.2026 Tip: výhra domácích Rychnov p. hruska 23:55 16.10.2026 Tip: výhra hostů Dobruška p. hruska 23:55 16.10.2026 Tip: výhra hostů Chlumec