SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

Datum kola: 21.05.2022

0

Jak nám minulý týden hráči zamotali hlavu zejména v defenzivních řadách, tentokrát je to úplně naopak. Útočníků je více než na 3 sestavy a tak jsme tentokrát ocenili jejich aktivitu přesunutím na jiné pozice.

BRANKÁŘ:

Zdeněk Daněk - Černice moc branek nedostávají, ovšem v útoku je to podobné. Proto se musí spolehnout na bezchybné výkony brankařů, kteří se mezi tři tyče postaví. Na hubeném vítězství 0:1 v Tlumačově má Zdeněk také svou zásluhu.

OBRANA:

Ivo Vojtko - Jeho obrana v nebezpečném Nýrsku neinkasovala a jako kapitán dovedl svůj tým k výhře.

Michal Pinc - Stejně jako Daněk, i on byl ústřední postavou v defenzivě Černic. Nula vzadu hovoří jasně.

David Král - Ve Stříbře to neměla obrana Zruče jednoduché, zejména, když celý druhý poločas čelila honbě domácích hráčů za srovnáním. To se ale nepodařilo.

ZÁLOHA:

David Král - Nejde o stejného hráče, jako o pár řádků výše. Tento nastupuje za Vejprnice a v utkání s Holýšovem se blýskl hattrickem. Zaslouženě v sestavě kola.

David Křížek - Další David, tentokrát ze Lhoty a "pouze" dvougólový. Sorry Davide, víme že jsi útočník, ale prostě je vás moc, tak jsme tě šoupli na post tvého spoluhráče Adama Vlčka.

Vojtěch Černý - To samé, co se stalo s Křížkem, jsme nuceni udělat i s Vojtou Černým. Také vsítil dvě branky a také byl pro velké množství útočníků v sestavě stažen na střed zálohy.

Petr Spěváček - Nastoupil až do druhé půle a zejména jeho aktivní a rychlá hra rozpohybovala Radnice k tomu, aby srovnaly tříbrankový deficit. Navíc se na něm vykartoval domácí Schimmer.

ÚTOK:

Milan Ungr - Opět vsítil dvě branky a zařídil důležitou výhru svého týmu v boji o záchranu.

František Paum - Třígólový ostrostřelec v utkání s Holýšovem, stejně jako jeho spoluhráč David Král.

Tomáš Knapp - Sám rozhodl o obratu v utkání s Bolevcem, když při výhře 3:1 nasázel ve druhé půli hattrick během 23 minut.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.05.2022 08:51 do 25.05.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)