SESTAVA KOLA - 22.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2021-2022

Datum kola: 21.05.2022

0

Ve 22. kole byla vybrána ideální sestava a vy máte možnost rozhodnout o nejlepším hráči. Pokud jste někoho viděli na hřišti a líbil se vám, nebo jste fanouškem, tak neváhejte a hlasujte pro něho. Hlasování bude ukončeno ve středu ve 12:00 hod a poté bude s nejlepším hráčem rozhovor na našich stránkách. Váš hlas může právě rozhodnout o nejlepším hráči kola!

V brance máme tentokráte dva zástupce. Pavel Josefík z Horní Stropnice pomohl svým výkonem ke třem důležitým bodům a Lukáš Smolen z Kamenné, který vychytal čisté konto proti Kamennému Újezdu. V obraně máme Petra Kubu z Černého Dubu, který odehrál skvělé utkání proti Mladému, střelce jedné branky Maksyma Maitaka z Týna nad Vltavou a Ondřeje Severina z Včelné, který svou hlavou rozhodl o ubojované výhře z Dívčic. V záložní řadě je posila z "A" mužstva Michal Šálený z Týna, Michal Švercl z Černého Dubu, autor jedné branky Miroslav Němec z Horní Stropnice a Petr Kladenský z Včelné, který pomohl svým výkonem k vítězství. V útoku je autor hattricku Jiří Trachta z Nových Hodějovic a střelec vítězné branky Martin Faktor z Lišova, když jeho tým pokořil ambiciózní Lipí. 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 23.05.2022 23:18 do 25.05.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.