Michal Švercl
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.7 |
Kariéra
| 2026-2027 | FC Velešín |
| 2025-2026 | FC Velešín |
| 2025-2026 | TJ Slovan Černý Dub |
| 2014-2015 | TJ Slovan Černý Dub |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.10. 16:00 | Velešín - D. Dvořiště B | 7:2 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.10. 15:30 | Lipno - Velešín | 1:10 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 106 (ø 53,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.08. 18:00 | Jankov - Č.Dub | 8:2 (7:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Č.Dub - Vl. Březí | 6:1 (1:0) | 16 | 74 | 0 | 1 | 0 | ne |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Č.Dub C - Dívčice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Mokré B - Č.Dub C | 3:4 (1:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 14:00 | Č.Dub C - T.Sviny B | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Mladé B - Č.Dub C | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Č.Dub C - Ševětín B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Loko ČB B - Č.Dub C | 2:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 13:30 | Č.Dub C - Římov | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | N.Hodějovice - Č.Dub C | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:30 | Č.Dub C - Týn B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 924 (ø 77,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 17 | 1486 (ø 87,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 11 (ø 0,42) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 12 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 19 | 1710 (ø 90,00) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 19 | 1681 (ø 88,47) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




