SESTAVA KOLA - 26.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 13.06.2015

0

Poslední kolo ročníku je za námi a tak přinášíme poslední sestavu kola pro tuto sezónu. Kdo se tentokrát stane hráčem kola? Bude to opět Erik Šlechta z Obor, který si připsal 5 asistencí a k tomu přidal branku proti Kytínu nebo brankář Zdeněk Míka, který předvedl skvělý výkon při svém posledním utkání kariéry? Nebo někdo úplně jiný? Vyberte si svého favorita!

V brance máme tentokrát loučícího se brankáře Zdeňka Míku z Dublovic B, který se ve svém posledním zápase určitě nenudil a předvedl proti Krásné Hoře B několik skvělých zákroků

 

Hříměždický Miroslav Vitásek byl v utkání na Vysokém Chlumci jistotou zadních řad Hříměždic B, musel hasit i některé chyby záložníků. Petr Šťovíček byl, především v prvním poločase zase jistotou Kňovické defenzivy, nekazil vzadu a včas přistupoval k hráčům soupeře. Obranou trojici doplňuje Luboš Čihák, ten spolehlivě odehrál utkání proti Dublovickému béčku a přispěl k výhře svého mužstva.

 

Erik Šlechta už letos jednou hlasování ovládl a nyní si hlasitě řekl o další hlasy, v utkání proti Kytínu(i když oslabenému) vstřelil jednu branku a na dalších 5 branek nahrál. Jednou brankou a asistencí celkově výborným výkonem v první půli přispěl k poločasovému vedení 3:0 pro Kňovice, záložník Tomáš Loch. U všech tří gólů Kamýka B byl Tomáš Horký, který v druhém poločase probral Kamýk a dvěma góly a jednou asistencí přispěl ke stažení třígólového manka. Po jeho přihrávce se za Kamýk B trefil Václav Polák a byla to parádní trefa, po centru Horkého si naběhl do vápna, ve vzduchu zastříhal nůžkami a trefil přesně.

 

Lukáš Hůla z Krásné Hory B byl nejlepším hráčem Krásné Hory B v zápase proti Dublovicím B, opět se neúnavně byl vpředu, jeden gól dal sám a na další nahrál. Do zápasu s Kytínem nastoupil, jako správný srdcař i přes zranění, Jiří Moravec. I když na hřišti vydržel jen 30 minut, stačil vstřelit dvě branky a na další nahrát. Dalším dvougólovým střelcem v útoku je Josef Mrázek z Vysokého Chlumce, který vstřelil dvě branky Hříměždicím.  
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 15.06.2015 12:00 do 17.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.