SESTAVA KOLA - 7.kolo Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

Datum kola: 22.09.2019

0

Sestava 7. kola KPM je tu! Kdo se bude radovat z titulu Hráč kola? Hlasujte do středečního poledne

Miroslav Zach odchytal proti Tlumačovu dobrý zápas a velkou měrou se podílel na triumfu Zruče

Martin Bronec nepustil útočníky Nýrska vůbec k ničemu a výborně dirigoval obranu Stříbra po celé utkání

Ondřej Pavlas utvořil s Martinem Broncem spolehlivou stoperskou dvojici a navíc přidal i třetí branku Baníku

Václav Zavadil si počínal v duelu s Meclovem jako zkušený mazák a svým velmi dobrým výkonem pomohl k jednoznačnému vítězství Horní Břízy

Adam Král vstřelil vítězný gól Zruče a připravil pro své spoluhráče několik dalších solidních šancí

Radoslav Dyk naprosto ovládl střed pole, vyhrával nezpočet soubojů a odměnou mu byla jedna z branek Baníku

Matěj Trojanec vstřelil hattrick proti Meclovu a v podstatě sám rozhodl zápas ve prospěch svého týmu

Jan Kulhavý i přes svůj mladý věk ukázal obrovský potenciál a zaznamenal dva kanadské body za gól a asistenci do sítě Černic

Tomáš Tlustý srovnal minutu před koncem hrací doby na 3:3, navíc již měl na kontě jednu branku Staňkova a nováček soutěže i díky jeho výkonu bere první body

Michal Votava se poprvé představil v dresu Chotíkova a téměř po celých devadesát minut dělal obraně Rapidu obrovské problémy

Václav Šperl zužitkoval své zkušenosti a v Nepomuku zaznamenal hattrick a Holýšov tak po výhře 4:2 bral cenné tři body

Hlasovat pro hráče můžete od 23.09.2019 19:30 do 25.09.2019 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)