SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2014-2015

Datum kola: 07.06.2015

0

Do sestavy kola se tentokráte v 25. předposledním kole soutěže dostali skutečné individuality, a tak jsme zvědaví, jak dopadne vaše hlasování o hráče kola. Do sestavy kola se dostali tři hráči Sokola radnice, dva borci z SK Starý Plzenec a dva ze Sokola Raková, ale také ostrostřelci Kralovic a Chrástu - Pavel Koča a Jiří Švajcr.

Nezapomeňte, že hlasovat můžete do středy do 12 hodin!

Brankář SK Starý Plzenec Milan Vykoupil vychytal penaltový rozstřel proti Plasům, aby vůbe ale k tomuto penaltovém rozstřelu mohlo dojít musel v 91. minutě vyrovnat na 1:1 Vitalij Drohobeckyij, útočník Starého Plzence, který už podruhé zachraňoval body v posledních minutách pro svůj tým.

Obranou trojici tvoří stoper Sokola Radnice a střelec gólu Pavel Valenta, jeho spoluhráč z obrany Radnic Jakub Draský a obránce a už jednou vítěz ankety o hráče kola, Jan Burda ze Sokola Raková. Mimochodem, dva ze tří obránců vsítili v 25. kole branku, radnický Pavel valenta Tlučné a Jan Burda ze Sokola Raková dal branku do sítě TJ Město Zbiroh.

Do záložní středové řady se dostali tradiční střelci branek Jiří Švajcr ze Spartaku Chrást a Petr Kočka ze Sokola Radnice. A branku svým soupeřům, konkrétně do sítě Volduch a Zbiroha se trefili Jan Šebek z Dynama ZČE Plzeň "B" jednou a Jaroslav Břicháček ze Sokola Raková dvakrát.

V sestavě kola nechybí pochopitelně autor čtyř branek Pavel Koča ze Sokola Kralovice, který je spolu se svým týmem na nejlepší cestě slavit postupovou baráž a do útoku jsme zařadili i klíčovou postavu hrádeckého útoku a sportovního obojživelníka (dříve hrál dorosteneckou ligu v ledním hokeji za HC Rokycany a HC Příbram) Patrika Řepku z TJ Hrádek.

Hlasovat pro hráče můžete od 08.06.2015 12:00 do 10.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)