SESTAVA KOLA - 24.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

Datum kola: 30.05.2015

0

Ve 24. kole IV.třídy sk.B v příbramském okrese opět, po minulém chudším kole, padalo hodně branek, nejvíc jich stihli nastřílet hráči Dublovic B, kteří se trefili do sítě Nečíně B sedmkrát. Hráči Dublovic tak mají nejvyšší zastoupení v sestavě kola. Skvělé výkony jsme mohli vidět i v jiných zápasech, například v zápase B-týmů Kamýka a Hříměždic byl velmi aktivní střední záložník Mazour, který školil obranu Hříměždic a přispěl k výhře Kamýka dvěma zásahy.

Do branky si v tomto kole vybojoval kytínský Štěpán Mařík, ten sice inkasoval dva góly, ale proti Vysokému Chlumci musel být po celý zápas v pozoru a několik dalších tutovek pochytal.

Do obrany jsou nominováni dva hráči Dublovic. Marek Čejda a Miroslav Procházka přispěli svými výkony k vysoké výhře a navíc se jim dařilo eliminovat útočné výpady šikovného rychlonohého útočníka Hnidy. V obraně je doplňuje obránce Hříměždic Jakub Hubner, jehož tým sice šestkrát inkasoval, ale sám Hubner překazil několik další tutových šancí soupeře.

Favoritem ze záložní řady by měl být Petr Mazour z Kamýka, který odehrál velmi dobré utkání ve středu zálohy, vstřelil dvě branky a především ta první byla velmi povedená. Ve velkém vápně dokázal obejít tři hráče a neomylně zakončil. Zdeněk Matucha z Dublovic se na hřiště dostal až v druhém poločase, přesto však byl velmi výraznou postavou utkání, když hned po svém příchodu nahrál na branku a v závěru přidal ještě jednu asistenci. V zápase s Kytínem vyčníval výkonem nad ostatními Jaroslav Laštovička, jenž rozdával přesné přihrávky svým spoluhráčům a i když se jeho spoluhráčům úplně nedařilo, tak příkladně bojoval za úspěch týmu. Podobně bojovný výkon předvedl a nejlepším hráčem utkání Obory - Nová Ves B se stal domácí Petr Lundák, ten navíc zachoval chladnou hlavu při pokutovém kopu a poslal jím v tu dobu svůj tým do dvoubrankového vedení.

V útoku mají opět největší zastoupení hráči zápasu Nečín B - Dublovice B. Hostující David Šebek se trefil hned v první minutě utkání a nasměroval tak Dublovice k vysoké výhře, navíc ještě do poločasu přidal další branku, když z první napálil nártem centrovaný balón a prostřelil brankáře Horkého. Vedle Šebka si nominaci vysloužil nečínský Martin Kubín, který se rval na hrotu útoku i když něměl od oslabené Nečíně dostatečnou podporu od zálohy a nakonec se stal jediným úspěšným střelcem domácího celku. V utkání Krásná Hora B - Malá Hraštice B se po několika zápasech, kdy spíš zahazoval šance, rozestřílel Lukáš Hůla, v zápase stihl rovnou hattrick a výrazně tak přispěl k těsnému vítězství 4:3.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.06.2015 12:00 do 03.06.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)