SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2016-2017

Datum kola: 09.04.2017

0

O víkendu odstartovala III. třída skupiny A. Po jejím odehrání nechybí tradiční sestava kola, tak nezapomeňte hlasovat pro svého favorita.

V brance se dařilo brankáři Chrášťan Vítu Lhotkovi. Hlavně díky jeho chycené penaltě mohl poslední tým tabulky slavit, alespoň bod.

 

V obraně navázal na svou podzimní formu Pavel Pícha z Úsilného, který si v defenzivě počínal opět jistě. Svou kvalitu ukazuje na pozici stopera Václav Polida z Kolodějí. V poslední minutě měl navíc pevné nervy, když se postavil k pokutovému kopu, který proměnil a srovnal zápas s Žabovřeskami. Nulu mohl a tedy dobře odvedenou práci mohl slavit po zápase s Dívčicemi domácí Jiří Weinreb z Loko ČB B.

 

Povedenou premiéru si odbyl Vít Hrabčák z Žabovřesek, kterému nakonec zhořkl závěr zápasu, když mohl hlavičkou rozhodnout o výhře svého týmu, který o tři body přišel v poslední minutě. Velmi dobrý zápas proti vedoucímu Úsilnému odehrál Jan Vančura z Boršova B, ale ani jeho gól nestačil na bodový zisk. Střeleckou formu si do jarní fáze přenesl Tomáš Sláma z Úsilného a třemi góly si upevnil první místo v tabulce střelců. Ještě o gól více vstřelil kapitán Borku Jakub Frank, který se blýsk čtyřmi góly do sítě Pištína a v závěru přidal ještě asistenci. Co se týče statistik, tak nejvíce kanadských bodů získal Tomáš Tengl z Borku. Ten dva góly dal, čtyři svým spoluhráčům připravil a ještě na něj byla penalta.

 

Pozici nejlepšího střelce Loko ČB B si upevnil Robert Fošum, který se trefil do sítě Dívčic v první minutě. Jak se nakonec ukázalo branka to byla vítězná. Gólově vstoupil do jara i Petr Houska z Mokrého, ale jeho trefa nakonec na tři body nestačila.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 10.04.2017 19:44 do 12.04.2017 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.