Vít Hrabčák

Datum narození(47 let)
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka7.7

Kariéra

2016-2017 TJ Sokol Žabovřesky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Lišov B - Žabovřesky 2:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Žabovřesky - D.Bukovsko 2:1 (0:1) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:00 Neplachov - Žabovřesky 3:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Žabovřesky - Dříteň 3:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Ševětín - Žabovřesky 6:1 (4:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:30 N.Hrady - Žabovřesky 2:1 (0:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,27) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 6 (ø 0,27) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 5 (ø 0,21) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,30)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,25)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20)