SESTAVA KOLA - 26.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2014-2015

Datum kola: 17.05.2015

0

I v tomto kole se hráči týmů z 1. A třídy činili a podařenými výkony přispěli k výsledkům svých týmů.

Brankář Třebše Mikuláš Heřman se v zápase proti Černilovu předvedl několika povedenými zákroky, a výrazně tak přispěl k vítězství svého týmu 2:0.

Roudnický obránce Matěj Novák v zápase proti Provodovu zastal nejen své obranné povinnosti, ale do výsledkové listiny se podepsal i hattrickem.

Obránce Nového Hradce Králové Jan Kašpar se v zápase proti Vrchlabí trefil už v 11. minutě a nasměroval hradecký tým za třemi body.

Kostelecký zadák Antonín Řehák zaznamenal z penaltového puntíku úvodní branku svého týmu proti Ohnišovu.

Jaroslav Kubišta se dvakrát trefil do sítě Bílé Třemešné, ale ani to nakonec Sobotce na tři body nestačilo.

Záložník Třebše Michal Krykorka přerušil ve 38. minutě zápasu proti Černilovu gólové mlčení obou týmů a jeho branka se v konečném výsledku ukázala jako vítězná.

Patrik Macek z Bílé Třemešné se v zápase proti Sobotce prosadil jako první ze všech střelců a jeho branka přispěla ke konečnému vítězství Bílé Třemešné 3:4.

Záložník Kostelce Michal Brandejs se na hřiště dostal sice jako střídající hráč, přesto se mu povedlo skórovat do sítě Ohnišova.

Stíhací jízdu Vrchlabí za mankem v zápase proti Slavii si vzal na starosti útočník Pavel Kraus. Jeho dvě přesné trefy nakonec stačily jen na těsnou prohru 2:3.

Útočník trutnovského "béčka" Ondřej Šulitka se dvěma brankami podílel na vítězství v Hořicích 0:4.

Jakub Schneider se do utkání Bílé Třemešné se Sobotkou dostal na hřiště až v 71. minutě za stavu 3:2 pro Sobotku. Jeho dvě branky ale otočily vývoj zápasu a Bílá Třemešná vyhrála 3:4.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.05.2015 12:00 do 19.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)