Patrik Macek
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Dvůr Králové nad Labem |
| 2014-2015 | TJ SOKOL Bílá Třemešná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 608 (ø 76,00) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Lužany - D. Králové B | 3:0 (1:0) | 71 | 71 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 15.08. 17:00 | D. Králové B - Trutnov B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Nepolisy - D. Králové B | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Rtyně - D. Králové B | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | D. Králové B - N. Paka | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Vrchlabí B - D. Králové B | 1:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 11:00 | D. Králové B - Skřivany | 0:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Bělohrad B - D. Králové B | 3:3 (2:2) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | D. Králové B - Kalná | 2:1 (1:1) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 6 | 477 (ø 79,50) | 1 (ø 0,16) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 21 | 1830 (ø 87,14) | 1 (ø 0,04) | 11 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 15 | 1327 (ø 88,46) | 3 (ø 0,20) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 30 | 2676 (ø 89,20) | 9 (ø 0,30) | 11 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 12 (ø 0,57) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 12 | 1001 (ø 83,41) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 7 | 570 (ø 81,42) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 11 | 935 (ø 85,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 23 | 2061 (ø 89,60) | 6 (ø 0,26) | 10 (ø 0,43) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 15 | 1188 (ø 79,20) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 22 | 1870 (ø 85,00) | 8 (ø 0,36) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2220 (ø 85,38) | 6 (ø 0,23) | 13 (ø 0,50) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 2 | 152 (ø 76,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 8 | 712 (ø 89,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




