Ondřej Šulitka
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší |
| 2021-2022 | FC Mladé Buky |
| 2019-2020 | SK Sparta Úpice |
| 2018-2019 | FK Náchod |
| 2016-2017 | SK Sparta Úpice |
| 2014-2015 | MFK Trutnov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Královéhradecký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1648 (ø 86,73) | 20 (ø 1,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Nepolisy - Rtyně | 2:4 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Chlumec C - Rtyně | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Rtyně - Bělohrad B | 4:1 (3:1) | 73 | 73 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Úpice - Rtyně | 5:1 (2:1) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Rtyně - Železnice B | 5:2 (2:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Kosičky - Rtyně | 0:5 (0:1) | 73 | 73 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Rtyně - Hajnice | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 10:15 | Olympia HK - Rtyně | 3:4 (0:4) | 71 | 71 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Rtyně - Sobotka | 2:0 (0:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Vrchlabí B - Rtyně | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Rtyně - Dohalice | 3:4 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Rtyně - Nepolisy | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Kalná - Rtyně | 5:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 17:00 | Rtyně - Chlumec C | 3:1 (1:0) | 80 | 80 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | Bělohrad B - Rtyně | 4:2 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Rtyně - N. Paka | 3:2 (0:1) | 94 | 94 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 17:00 | Rtyně - Úpice | 4:2 (1:2) | 93 | 93 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Železnice B - Rtyně | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 13:00 | Hajnice - Rtyně | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.10. 16:00 | Rtyně - Kuks | 8:6 (3:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 11:00 | Ml. Buky B - Rtyně | 11:2 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 19 | 1648 (ø 86,73) | 20 (ø 1,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 26 | 2134 (ø 82,07) | 48 (ø 1,84) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 27 | 1746 (ø 64,66) | 24 (ø 0,88) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 14 | 1244 (ø 88,85) | 15 (ø 1,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 6 | 449 (ø 74,83) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 4 | 186 (ø 46,50) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 13 | 736 (ø 56,61) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 2 | 138 (ø 69,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 4 | 335 (ø 83,75) | 5 (ø 1,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 3 | 44 (ø 14,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 24 | 1793 (ø 74,70) | 11 (ø 0,45) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.A třída | 7 | 580 (ø 82,85) | 7 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




