SESTAVA KOLA - 21.kolo Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 09.05.2015

0

Týden uběhl jako voda a je tu další hlasování o nejlepšího borce kola. Kdo je tentokráte nominovaný a dostane od vás hlas?

Lukáš Picek - Výkony brankáře Poříčí jsou jako na houpačce. Tentokráte se však přehouply na tu lepší stranu a vysložil si tak nominaci.

Jan Špička - Staral se o obranu, ale brankou přispěl k důležitým třem bodům lídra proti zachraňujícím se Bohuslavicím.

Patrik Demuth - Nebýt smolné branky v 91. minutě, mohlo být vítězství tříbodové. I tak ale obrana pod jeho taktovkou funguje a navíc si připsal i vstřelenou branku.

Zarebski - Obránce či záložník Vrchlabí si připsal hned dvě branky do sítě Rtyně a výraznou měrou se tak podílel na vítězství rozjetého Vrchlabí.

Lukáš Andrle - Mladý ofenzivní univerzál vstřelil dvě branky a na jednu přihrál. Více než zasloužená nominace.

Aleš Vilám - Nervy ze železa. Takové má zkušený Aleš Vilám, když se za nepříznivého stavu 1:2 postaví k pokutovému kopu proti svému bývalému týmu. Samozřejmě sóroval.

Jan Kuric - Čtyři góly v síti soupeře. Víc netřeba komentovat.

Michal Kracíck - Nepříjemný houževnatý záložník vsítil důležitou branku do sítě Mostku. Neselhal ani v následném rozstřelu.

Michal Dvořák - Útočník Janských Lázní se trefuje pravidelně a proto jsme ho tentokrát nemohli v ideální jedenáctce opomenou.

David Pálinkáš - Střelecká opora lídra z Buků. Tentokrát se trefil "pouze" dvakrát. Koruna krále střelců ho nejspíš nemine.

Vojtěch Hulík - Zajistit svému týmu bod v 91. minutě si nominaci zkrátka zaslouží.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.05.2015 12:00 do 12.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)