Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
11. 6. 2019 14:30
Vítězná- Huntýřov ,tady se asi brečí na cizím hrobě.Pan Havlík rozhodně hosty nepoškodil.Je nedostatek rozhodčích,takže by Vítězná mohla také přispět nějakým arbitrem do rozhodcovského souboru na Trutnovsku.Kdysi to byla povinnost každého oddílu mít rozhodčího,pokud tomu tak nebylo, platila se pokuta.Tato situace spěje asi k tomu že zápasy budou řídit domácí rozhodčí a navíc to bude laik.Pomezní už jsou prakticky jen z řad fanoušků.
13. 6. 2019 08:58
Fanoušek, Zpravodaj, Fotograf - Sokol Vítězná | Královéhradecký | Trutnov
Dobrý den ja mi, nezlobte se na mě, ale řídíme se nařízením sezóny 2018/2019, kde není pravidlo, které říkáte, to je pouhá spekulace co by mohlo být nebo bylo. A ani já a ani jiné týmy, hráči, kteří mi již psali nejsou slepí, rozděleních určitě mohlo být upraveno lépe, za nedostatek rozhodčích určitě nemůže Vítězná. Občas mi hlava neber plánování, mrhání času a peněz. Jednou slyším, je nás dost, jednou málo, jedno že nejde aby jezdil ten samý rozhodčí na jedno místo, a někde je ,,furt". Jsou to je alibismy, které daný člověk na svém postě by měl umět řešit bez ohledu na to pokud někde hraje a bez straně a úmyslu. Tím nechci říct, a ani věřit, že nasazení pana Havlíka v zápase Jánek s Vítěznou byl nějaký úmysl, ale pouze chyba. Fotbal zda a far play zvlášť, ať si náš okres a fotbal neděla mezi lidmi ostudu. PS: ja mi, vy jste na utkání byl?
21. 11. 2018 16:45
Omluva za pár gramatických chyb a několik chybějících písmenek a omluva Patriku Ondraškovi za záměnu jména,sorry
21. 11. 2018 16:40
Omluva za pár gramatických chyb a několik chybějících písmenek.Sorry