SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 01.05.2016

0

V 19. kole padlo celkem 37 gólů, padly dva hattricky, jeden střelec si připsal 4 branky a dva brankáři udrželi čisté konto

Boček Josef ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Hráči Suchdola si na něm vylámali zuby. Pomohl k výhře 0:1 a byl zvolen hráčem utkání.

Koktavý Martin ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

V defenzivě to Stropnici nefungovalo. Mírnou omluvou je, že hořela především druhá strana. Jediný obránce, který se dokázal gólově prosadit hned dvakrát.

Bastl Pavel ( FK Sokol Třebětice )

Kapitán Třebětic vstřelil vítěznou branku minutu před koncem poločasu. Za svůj výkon si vysloužil pochvalná slova od vedení klubu.

Šlapanský Lubomír ( TJ Nová Včelnice )

Třetím gólem necelých dvacet minut před koncem, dodal svým spoluhráčům klid na kopačky.

Kokeš Radim ( TJ Dolní Bukovsko )

Odehrál na jaře první zápas za Bukovsko a hned se zapsal mezi střelce. Navíc si vysloužil pochvalná slova od trenéra.

Dymák Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Rozhodl hezkým gólem o výhře 2:1. Nejen díky této brance ho chválil trenér.

Frühauf David ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

O tom, že umí vystřelit na bránu přesvědčil Stopnici hned třemi úspěšnými zásahy.

Bubal Martin ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Stal se jediným střelcem zápasu a zařídil Lomnici tři body za výhru 0:1 v Suchdole.

Vlach Jan ( TJ Dolní Bukovsko )

Pod debakl Borovan se podepsal nejčitelněji. Zaznamenal totiž hattrick.

Bednář David ( TJ Nová Včelnice )

Nejen, že vstřelil vyrovnávací i vítěznou branku. Ale byl pochválen za schopnost podržet míč a rozdávat přihrávky do gólovek.

Habr Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

Hattrick ze hry a čtvrtý gól návdavkem z penalty je jasná pozvánka do sestavy kola.

Hlasovat pro hráče můžete od 02.05.2016 15:50 do 04.05.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)