Lubomír Šlapanský
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.8 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Nová Včelnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | N.Včelnice - Borek | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:00 | Bystřice - N.Včelnice | 3:5 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | N.Včelnice - K.Řečice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Třeboň B - N.Včelnice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | N.Včelnice - Planá n.Luž. | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:00 | Třebětice - N.Včelnice | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | N.Včelnice - D.Voda | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Buk - N.Včelnice | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Chotoviny - N.Včelnice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 12:00 | N.Včelnice - Met. Tábor B | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Hrdějovice - N.Včelnice | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:30 | N.Včelnice - Chlum | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.09. 17:00 | Rudolec - N.Včelnice B | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2243 (ø 89,72) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2292 (ø 88,15) | 2 (ø 0,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1165 (ø 89,61) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2300 (ø 88,46) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 30 | 2420 (ø 80,66) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1816 (ø 78,95) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 25 | 2200 (ø 88,00) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




