SESTAVA KOLA - 16.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 10.04.2016

0
V 16. kole padlo 25 branek, tři gólmani udrželi čistá konta a nepadl žádný hattrick

Tesař Michal ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Už od druhé minuty měl před sebou jen 9 spoluhráčů. I jeho zásluhou odolali hosté tlaku a vezou z venku 3 body za výhru 0:1.

Zákostelský Milan ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Dokázal se prosadit ze standartní situace a otevřít skóre. Stejně tak dokázal standartky hostů ze, kterých hrozili dokázat pokrýt a udržet těsnou výhru 2:1.

Džuba Milan ( FK Calofrig Borovany )

I když byl v týmu poražených odehrál dobrý zápas a vysloužil si pochvalná slova od trenéra.

Zejda Vojtěch ( FK Sokol Třebětice )

Obrana dle předsedy kluby jako asi jediná hostům fungovala a právě Zejda byl jejím nejlepším článkem.

Matoušek Jan ( Slovan Břilice )

Záložník Břilic sice nepřidal branku, ale byl svým trenérem označen jako hráč zápasu.

Hešík Lukáš ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Proměnil důležitou penaltu na 1:1. Navíc jej vedoucí mužstva označil jako jednoho z nejlepších hráčů.

Bašta Vlastimil ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Po sólu z půky vstřelil úvodní gól zápasu. Svým pohybem dělal domácí obraně velké starosti. Úspěšně se vyhýbal pokusům o faul, rozhodující penaltu si nevymodlil.

Petráš Marek ( TJ Nová Včelnice )

Vstřelil rychlou a vítěznou branku zápasu. Asistentem trenéra byl jednoznačně označen jako hráč zápasu.

Havel Jiří ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Prakticky jedinou šanci svého oslabeného týmu dokázal proměnit a zajistil svému týmu 3 body za výhru 0:1.

Pacholík Stanislav ( TJ Nová Včelnice )

Nastoupil jako tradiční žolík až ve druhém poločase. Svou rychlostí hostující obraně zle zatápěl a přidal dva góly.

Šergl Zdeněk ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Nová akvizice domácích se dokázala dvakrát gólově prosadit během jediné minuty a tím definitivně zlomit hosty.

Hlasovat pro hráče můžete od 11.04.2016 12:00 do 13.04.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)