SESTAVA KOLA - 4.kolo Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 13.09.2015

0

Toto kolo nepřineslo tolik mimořádných střeleckých výkonů jako to minulé, přesto je z čeho vybírat, například novovesský Petr Knejzlík nasázel hattrick. Za zmínku stojí také obrana Prostřední Lhoty, jež už potřetí za sebou neinkasovala a v nové sezoně zatím neví, jaké to obdržet branku.

Do branky je tentokrát nominován zkušený brankář Antonín Tesař z Vysokého Chlumce, který přispěl k výhře svými zákroky ještě za remízového stavu, kdy nedovolil soupeři z Nové Vsi otočit skóre na svoji stranu.

 

Obránce Jiří Pospíšil ze Sedlčan C se stal spasitelem svého klubu, v zápase kde to dlouho vypadalo na remízu si těsně před koncem naskočil na centr z rohového kopu, přesnou hlavičkou překonal kňovického brankáře a zajistil tři body pro svůj tým. Dva zástupce v obraně má Prostřední Lhota, jejíž obrana je zatím letos neprostupná, v zápase proti Krásné Hoře nepovolili soupři ani jeden gól Jaromír Diviš s Jakubem Hanišem.

 

Adam Burian z Dublovic B byl sice neskóroval, ale byl ve středu pole nejaktivnějším hráčem Dublovic  a rozdával míče svým spoluhráčů v utkání s Hřiměždicemi. Ve stejném zápase se podobně prezentoval i záložník Jakub Spilka z Hřiměždic, který byl silný především v kombinaci a výborně připravil druhou branku Hřiměždic pro Patrika Junka. Petr Knejzlík z Nové Vsi B se v zápase proti Jesenici prezentoval hattrickem. Lukáš Kozel v těžkém zápase proti Sedlčanům nastartoval svůj tým prvním gólem a po celý zápas se velmi dobře pohyboval a dobíhal i zdánlivě ztracené míče.

 

Krásným gólem,kdy přeloboval gólmana z téměř nulového úhlu se ukázal Jiří Šťástka z Prostřední Lhoty. Dvě branky proti Hřiměždicím vstřelil dublovický útočník Miroslav Dudek a stejný počet branek si připsal i Jan Vitásek z Novvé Vsi B.

 

 
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 14.09.2015 12:00 do 16.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Související články


Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.