HISENSE SESTAVA ROKU - Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2024-2025

Datum kola: 17.06.2025

0

Nejlepší jedenáctka sezony zná své znění. První až osmý tým má zastoupení po jedné nominaci od delegované osoby z daného týmu. Zbylá tři místa pak zaplnili hráči dle kombinace našich objektivních a subjektivních názorů. Na každý post jsou následně k dispozici i náhradníci, kteří po většinu ročníku taktéž podávali kvalitní výkony.

BRANKÁŘ:

Jakub Tihlařík (Litice) – Druhá nejlepší obrana soutěže byla základ pro vynikající sezonu Litic. Jakub Tihlařík byl pro Litice dobrou volbou, což prokazoval po většinu sezony.

 

Náhradník: Aleš Pretl (Smíchov)

 

OBRANA:

Michal Prais (Chotíkov) – Hráč se zkušenostmi z vyšších soutěží s dobrým čtením hry byl důležitým článkem týmu Chotíkova, který se držel až do posledních chvil v boji o postup. 

Pavel Macht (Košutka) – Byl pevným pilířem obrany Košutky, která inkasovala nejméně branek. Vynikal především defenzivní činností, ale zvládl vstřelit i čtyři branky.

Jakub Vlk (Senco) – Potvrdil, že má zkušenosti z vyšších soutěží a pro soutěž byl nadstandardním hráčem, na kterého se mohl trenér spolehnout.

 

Náhradníci: Petr Bouřil (Slovan), David Vinárek (Zruč), Václav Rada (Roudná)

 

ZÁLOHA:

Dominik Kalina (Košutka) – Schopnostmi převyšoval úroveň soutěže, když byl zdravý, táhl Košutku za konečným druhým místem v soutěži, když šance vytvářel a v deseti případech je sám skóroval.

Pavel Vaigl (Senco) – Přesnost přihrávek a dirigentské schopnosti. Právě tím vynikal Pavel Vaigl, který byl pro trenéra zásadním článkem týmu.

Dominik Vacek (Smíchov) – I přes jeho věk byl v mnoha zápasech rozdílovým hráčem. Sice branku nevstřelil, ale v poli rozjel spoustu útočných akcí a tým si jeho práci nemohl vynachválit.

Michal Jonáš (Roudná) – Trenéra potěšil, když se v této sezoně rozehrál k velice dobrým a hlavně konstantním výkonům. Navrch se mu podařilo vstřelit 13 branek.

 

Náhradníci: Jan Soroka (Dýšina), Filip Vajskebr (Litice), David Míka (Chotíkov)

 

ÚTOK:

Michal Kraus (Zruč) – Během sezony nechyběl ani na jeden zápas. Jako kapitán šel příkladem a dokázal zaskočit i na jiných pozicích. Bonusem pak bylo 11 vstřelených branek

Milan Ungr (Senco) – V tomto případě nebyla jiná volba. Hráč, který převyšuje úroveň 8. ligy nastřílel 36 branek, které nejde jen tak opomenout.

Marek Kužma (Dýšina) – Často rozhodoval zápasy ve prospěch svého týmu. Rychlost a práce s balonem dělala obráncům problémy a v 19 případech ho zastavit nedokázali.

 

Náhradníci: Petr Kolesa (Chotíkov), Marek Horn (Litice), Martin Šmíd (Košutka)

 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hlasovat pro hráče můžete od 22.06.2025 18:42 do 10.07.2025 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)

Autor: Daniel Kořenek

Jak nasbírat co nejvíce hlasů?

  • Klikni na "To se mi líbí" a "Sdílej" link na svůj Facebook
  • Pošli svým přátelům soukromou zprávu s linkem a prosbou o hlas
  • Pošli svým známým email s odkazem na sestavu
  • Zapoj do hlasovaní svůj klub, spoluhráče a dej odkaz na klubový facebook
  • Upozorni všechny, že hlasovat mohou každou hodinu, pokud mají účet na fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.