HISENSE SESTAVA KOLA - 28.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2023-2024

Datum kola: 25.05.2024

0

Vybrali jsme pro vás sestavu 28.kola. Dejte svému favoritovi svůj hlas a hrajte o skvělé ceny. Do sestavy kola se dostali....

Jan Jiráček (B) Tatran Sedlčany – teprve dorostenec, který debitoval za dospělé a pomohl k bodu ze zápasu s Povltavskou „B“.

Adam Čapek (O) FC Velim – svou zkušeností a přehledem o hře, pomohl Velimi k čistému kontu.

Petr Duchoň (O) AFK Tuchlovice – slovy trenére Supáčka „stabilní top výkon na stoperu“.

Robert Talůžek (O) MFK Dobříš – zkušený šéfproducent dobříšské obrany, si sjednal v zadních řadách pořádek a i jeho zásluhou Dobříš brala bod.

Josef Čížek (Z) SK Tochovice – brankou v 76. minutě za stavu 2:2 rozhodl utkání s Libiší.

Marek Hanuš (Z) Tatran Sedlčany – dvěma krásnými branky z dálky se zasloužil o remízu 2:2 ze hřiště Povltavské „B“

Zdeněk Folprecht (Z) AFK Tuchlovice – dal svoji první branku v dresu Tuchlovic

Mário Gajdasz (Z) SK Poříčany – svým pohybem a aktivitou dělal obraně soupeře velké problémy

Yevheniii Chursinov (Ú) SK Sokoleč – ve 46. minutě se dostal na hřiště a oživil ofenzivu, na vítězství se podílel jednou brankou.

Stanislav Gabriel (Ú) Ligmet Milín – dvěma góly v zápase si řekl o místo v sestavě 28. kola.

Václav Kadlec (Ú) Ligmet Milín – bývalý ligový hráč a reprezentant dal v zápase branku

Hlasovat pro hráče můžete od 27.05.2024 20:36 do 29.05.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)